Влітку моя подруга поїхала в санаторій, а в її квартиру став щодня приходити син з незнайомкою

— Я зовсім не розумію, як Світлана це допустила, — дивується Галина Олегівна. — А якби мій син так вчинив, то я б його просто не пробачила.

Так жінка скаржиться на свою сусідку Світлану Петрівну, з якою вони в дружніх стосунках вже понад тридцять років. Подруга самостійно виховувала сина, але не без допомоги Галини, у якої двоє доньок. Вона не лише морально підтримувала Світлану, але й матеріально, коли в тої виникали труднощі. Також подруги разом проводили багато часу і їздили на курорти.

Діти повиростали і у кожного з’явилася своя сім’я.

— У чому ж справа, Галино?

— Зраджує Світланин синочок, а вона знає про це і мовчить.

Дмитро — успішний бізнесмен. Він фінансово забезпечує не лише себе, але й свою матір. Хлопець купує їй продукти, ліки, платить за комуналку і дарує путівки в санаторії. Мати щаслива від такої турботи сина.

Проте з невісткою Світлана так і не змогла знайти спільної мови.

Між ними не було жодних сварок чи непорозумінь. Дівчина просто не захотіла відкривати свою душу свекрусі й ігнорувала всі її спроби подружитися. Після народження онука ситуація не змінилася. Дитину бабуся бачить лише на свята, хоча мати невістки регулярно гостю в молодих.

Пощастило, що Дмитро не відвернувся від матері.

— Буквально місяць тому Світлана їздила відпочивати в санаторій, — далі веде Галина. — Одного дня я почула, що в їхній квартирі хтось є. Звідти лунали чоловічі та жіночі голоси.

— Можливо, це невістка лад там наводила?

— Я теж так подумала, але вирішила перевірити. Подзвонила у дзвінок, а у відповідь — тиша. Мене це стривожило, тому я вирішила прослідкувати, що ж відбувається. Зранку я побачила Дмитра з якоюсь незнайомкою. 

— Незнайомкою?

— Так. Вони три тижні ночували у квартирі Світлани. В останні дні пара навіть не намагалася уникнути поглядів сусідів. Зрештою, коли подруга повернулася, я акуратно запитала її, чи знає вона про розваги свого сина. Виявляється, що Світлана навіть сама ключі йому дала, мовляв, жінку цю також знає. Я ж не зрозуміла її вчинку і сказала, що своєму синові такого б не дозволила.

— І що вона відповіла?

— Сказала, що я її не розумію, бо в мене немає сина. А вона не збирається сперечатися з дорослим чоловіком через невістку. Нехай вони самі розбираються.

Для Світлани стосунки Дмитра з коханкою не були сюрпризом.

— Тим більше, що невістка мене недолюблює. Можливо, якби у неї було інше ставлення до мене, то і я б реагувала інакше, — пояснює Світлана..

— Все ж вона дружина твого сина і матір твого онука! Хіба цього недостатньо, щоб подбати про неї? — дивується Галина.

— І що з того? Сьогодні вони разом, а завтра розійдуться. І як тоді бути?

— Принаймні дитину тобі не шкода?

— Онук мене не знає, бо невістка не дає мені з ним проводити багато часу. Нехай її мати і дбає про неї. 

Галина вирішила, що продовжувати цю розмову немає сенсу. У своєму оточенні вона не хотіла мати таких подруг. 

А на вашу думку, хто має рацію в цій ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: