Моя невістка за довгий час вперше запросила нас в гості, але за годину всіх виставила за двері

— Вчора ми гостювали у невістки. Святкували 35-річчя нашого сина, — ділиться Валентина Сергіївна. — Зібралася вся сім’я: і ми з чоловіком, і дочка наша з дитиною. О 7 годині ми сіли за стіл, а у 8 нас попросили йти геть!

— Тобто? За годину?

— Так! Мовляв, в онука режим і він половина дев’ятої повинен лягати спати.

— Хіба станеться щось жахливе, якщо раз порушити цей режим? Ви ж не кожного дня збираєтеся.

— Ми їй це також пояснювали, але невістка не хоче нічого чути. Син скаржиться, що через режим Андрійка вони нікуди з дому не можуть вийти. У нього обідній та вечірній сон суворо за розкладом. 

— Навіть не знаю, що відповісти…

— Виходить, що і батькам тепер потрібно о 8 годині закінчувати всі справи і лягати спати? Наприклад, у моєї Люби також є маленька дитина, але вона не така принципова. Її донька лягає спати тоді, коли захоче і їсти також може за власною волею. А головне, що онучці нічого не бракує! Здорова і щаслива дитина. Не розумію, навіщо ця гіпертурбота, яка тільки згубно впливає на стосунки з чоловіком. 

Оксана справді дуже слідкує за режимом свого сина. Він повинен засинати і прокидатися вчасно, в іншому разі весь ланцюжок буде зруйновано. Саме тому невістка ставиться до цього відповідально.

Як тільки приходить сонна пора, вони залишають усі справи, випроваджують гостей і займаються укладанням сина.

Невістка чітко за графіком прибирає в домі, готує і займається іншими побутовими справами. 

Раніше Люба дружила з Оксаною. Подруги багато часу проводили разом. Практично одночасно у них народилися діти, тому спільних тем мало стати ще більше. Однак буквально через пів року вони перестали спілкуватися через різні погляди на виховання.

Люба ніколи не дотримувалася жодних режимів. Дочка їла тоді, коли зголодніла і спала тоді, коли втомлювалася. Навіть прогулянки не були щоденним обов’язковим ритуалом. Все залежало від настрою і бажання.

— А ви не хочете прогулятися? Ми в парк ідемо, — пропонує Люба.

— Коли? Зараз? Ні, ми о третій не виходимо. Наш час з четвертої до шостої, — відмовляється Оксана.

— Хіба є різниця? Виходи зараз і ми можемо зустрітися, — пропонує Люба.

Проте Оксана не могла власноруч зруйнувати режим сина. І взагалі її дратувала Любина легковажність та безвідповідальність у ставлення до дитини. Натомість подруга не розуміла тотальний контроль Оксани.

Невістку ще більше злило ставлення свого чоловіка, який, нібито піддається впливу матері та зовиці. 

Спочатку він не звертав уваги на принципи виховання дружини. Хотіла вкладати по годинах — будь ласка. Можливо, це навіть зручно, адже можна розрахувати свій час, а не чекати, коли раптово малюк прокинеться. Саме тому чоловік довго терпів усю критику Оксани в сторону сестри Люби. 

Проте, на його думку, в півтора року пора відходити від цього режиму. Адже хочеться кудись поїхати на відпочинок чи зустрітися з друзями, а через сонний час це неможливо. 

— Він засне і на свіжому повітрі, — переконує чоловік. — Гайда на пікнік. Усі сім’ї їздять разом з дітьми і навіть Люба ще минулого року брала малюка з собою.

Та Оксані цього не зрозуміти. Вона впевнена, що чоловік просто не розуміє, що один відступ від правил порушить всю систему.

Кожен із них має рацію, але так далі не може продовжуватися. Потрібно знайти компроміс, поки стосунки остаточно не опинилися в прірві. Однак Оксана не готова відмовитися від режиму, хоча і чоловіка втрачати не хоче. Все ж вона звикла до порядку та організованості і не уявляє іншого життя.

А які у вас думки з цього приводу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: