Вона більше не прив’язується, тому що навчилася любити себе

Життєвий досвід навчив її триматися на відстані від інших людей. Вона неодноразово обпікалася і приділяла надмірну увагу тим, хто цього не зміг оцінити.

Через надмірну прихильність вона втрачає холодний розум і йде на поклик серця, але деякі люди не заслуговують такої щирості.

Тепер все змінилося. Вона більше не прив’язується до людей, які не готові бути поруч з нею в горі та в радості. Навіщо робити їх щасливими, якщо вони в будь-який момент можуть зникнути з її життя?

Вона змогла усвідомити, що кожна зустріч має певну місію. Одні особи дають цінні уроки, інші вчать чогось нового, а є й ті, які допомагають зростати. Є ті, хто має добрі наміри, але зустрічаються і злі заздрісники.

Це дало їй зрозуміти, що у світі є чорне та біле. Не у всіх щире серце та відкрита душа. Не кожен готовий відповідати за свої слова та вчинки. Людей, які не сприяють твоєму щастю, потрібно викреслювати зі свого життя.

Почуття не завжди бувають взаємними. Якщо ти віддано любиш, то це не означає, що у відповідь отримаєш таке ж ставлення. Не варто чекати на милосердя, турботу чи співчуття.

Вона достатньо пережила, щоб перестати бути наївною. Деякі рани досі не загоїлися, тому вірити у красиві обіцянки чоловіків їй більше не хочеться.

І взагалі на людей не варто покладатися. Адже у потрібний момент поруч може нікого не виявитися. Такі “друзі” лише користуються іншими для власної вигоди, але вони ніколи не готові жертвувати своїми ресурсами на чиюсь користь.

Коли їм потрібна була підтримка і допомога, вона вірно слухала і виконували усі забаганки маніпуляторів. Але з її розчаруваннями і проблемами ніхто не захотів мати справу… Та це ще не так страшно у порівнянні з тими, хто встромляв ножа у спину. Невже чиясь поразка може приносити комусь стільки задоволення?

Нарешті вона поставила себе на перше місце. Вона навчилася поважати свої бажання і шанувати свою доброту. Тепер ніхто не змусить зрадити її самій собі.

Лише вона може захистити себе. Тому навколо більше не буде жодних токсичних персон. Ніхто не буде її обманювати чи використовувати. Більше вона не дозволить нікому посіяти у власній душі зерно сумніву.

Вона більше не прив’язується до інших людей, бо не готова знову самостійно боротися за ці стосунки. Не готова віддавати усю себе, але нічого не отримувати натомість. Односторонні відносини – це більше не її історія. Годі забувати про себе і нехтувати власними потребами, почуттями, бажаннями.

Часи змінилися. Тепер вона не та юна довірлива дівчинка. Їй відомо, що за красивою усмішкою може ховатися злість та нещирість. Вона натерпілася зневажливого ставлення, настраждалася через зради і отримала достатньо болю через невиправдані очікування.

А ще їй надоїло мати справу з безвідповідальними людьми. Їй не хочеться слухати пусті обіцянки. Їй неприємно в компанії черствих персон. 

Любов осліплює. Любов ідеалізує. А реальність буває зовсім іншою. Не завжди можна отримати взаємне ставлення. У таких випадках краще дати людині шанс бути там, де вона хоче і у компанії тих, хто їй подобається.

Вона нарешті довірилася долі і прийняла той факт, що потрібні люди рано чи пізно з’являться у її житті і більше ніколи не підуть. За іншими не варто сумувати.

Зараз їй хочеться зібрати докупи розбите серце, тому прив’язуватися до когось було б самогубством. Вона вчиться жити далі, захищати себе і вірити у краще майбутнє.

Тепер вона нізащо не погодиться на менше, бо знає, що заслуговує тільки найкращого. 

А як швидко ви прив’язуєтеся до інших людей?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: