Інна Сергіївна прокинулася від дивних звуків. Різко відірвала голову від подушки, прислухалася, і раптом побачила її над дитячим ліжечком

Інна Сергіївна похмуро зиркнула на собаку. Ні, вона цілком непогано до тварин ставиться, але завжди була категорично проти того, щоб їх тримати вдома. Ну, добре ще кішечку … Куди не йшло … А це ось що?

Коли син познайомив її з дівчиною, вона, зрозуміло, сприйняла ту з деякою підозрою. Чому зрозуміло? Ну, зрозуміло ж! Людина нова, а від неї стільки всього буде залежати! І спочатку Віра їй сподобалася. Мила, симпатична і спокійна дівчинка, в сина явно закохана. А вже він з розуму сходить без неї. І ось це і стало великою проблемою! Нічим крім божевільної закоханості сина Ігоря Інна Сергіївна не могла пояснити його поступливість у ставленні до собаки Віри. У нареченої, виявляється, є собака! Та ще й яка! Величезна німецька вівчарка!

– Ігоре! Як ти собі це уявляєш? Це ж вовк натуральний! Тебе ж порвуть! – Інна Сергіївна чесно намагалася звернутися до розуму сина.

– Мам, по-перше, Герда розумниця, яких ще пошукати треба! По-друге, вихована чудово! А по-третє, я все життя мріяв собаку мати! Та й жити ми будемо у Віри, ти ж знаєш, їй від якоїсь далекої родички квартира дісталася. Так що не хвилюйся, тебе ця собака ніяк не потурбує!

– Ігоре, а діти? Все одно доведеться від неї позбутися, коли Віра завагітніє! Краще вже відразу прилаштувати в добрі руки!

– Мам, та ти що? З якого переляку? Мільйони людей тримають собак і мають дітей! З чого це ми повинні від Герди позбавлятися? Навіть слухати не буду таку дурницю! І не думай Вірі це сказати!

Інна Сергіївна була шокована! Ігор завжди був поступливим, і дуже до її думки прислухався, а зараз таке!!! Не інакше як наречена почала налаштовувати! І про собак і дітей … Що за божевілля! Часто-густо друкують і показують всякі жахливі трагедії, коли пси нападають на дітей!!! Вона спробувала просвітити наївного сина, але той навіть слухати не став! Але не бажаючи сваритися з сином, Інна Сергіївна дуже старалася не сильно демонструвати своє ставлення до маніпуляторки! І у неї навіть виходило! Принаймні, до відкритого конфлікту не доходило.

Весілля було скромне, замість поїздки на відпочинок, молодята поїхали до батьків Віри. Ті переїхали в село і жили там. кликали з собою і Інну Сергіївну, і та майже зібралася погодитись, але дізнавшись, що їдуть з собакою, відмовилася категорично.

Коли Віра завагітніла, Інна була у нестямі від радості. Відразу уявила крихітне малятко, яке солодко пахне молоком … Онук або внучка … Навіть серце завмирало від розчулення! Вона активно переглядала купу всяких дитячих одежинок, спеціальних подушок, пристосувань для годування і гірко шкодувала, що такого не було, коли Ігор був малюком! Нагадала синові про необхідність терміново пристроювати собаку. І знову була шокована його відповіддю:

– Мама, навіть не думай про це! Нікуди ми собаку пристроювати не будемо! І я тобі забороняю на цю тему говорити зі мною чи Вірою!

Інна Сергіївна образилася і не дзвонила місяць! А потім все-таки вирішила, що коли вони самі побачать, що немовля і собака не сумісні, то самі зрозуміють її правоту і собаку прилаштують кудись! Ну, не викинути ж вона її пропонує! Треба кудись за місто … Собаці там краще буде. Або геть, хай до батьків Віри відправлять …

Коли Віра народила чарівну дівчинку, більш щасливу бабусю, ніж Інна Сергіївна і уявити собі не можна було. Ідилію затьмарювала тільки клята псина! Дурні діти навіть не намагалися її кудись подіти! І дозволяли до дитини підходити! У Інни кожен раз завмирало серця. Вона, звичайно, не витримала і безпосередньо висловила горе-батькам те, що собака може кинутися в будь-який момент і налякати, покалічити, та навіть вбити дитину! Наступну дуже неприємну розмову з сином Інна Сергіївна згадувала виключно напившись валокордина!

– Як він міг! Ось стривайте ще! Згадаєте ви мої слова!!!

Нічний дзвінок від невістки застав зненацька! Син був у відрядженні, а невістка почувала себе погано. Викликала швидку, і ось її забирають до лікарні …

– Інна Сергіївна, Ігор далеко, а мої не встигнуть приїхати. І, начебто, це якийсь вірус. Блювота і температура. Кажуть, що таке зараз ходить. Допоможіть, благаю! Приїжджайте!

Інна Сергіївна приїхала дуже швидко! Невістку забрали в лікарню, і вона залишилася з онукою і … І зі жахливою ​​собакою!

-Ти до мене не підходь! Я тобі не довіряю! І взагалі, йди ось туди і там сиди! – Інна Сергіївна тицьнула пальцем в найдальший кут квартири. Малятко заплакала, вона кинулася до внучки. Нагодувала, переодягнула, заколисала. Поговорила з сином, який збирався вже завтра вдень ​​терміново повернутися.

– Мама Віри збирається виїжджати. Так що ти не хвилюйся, скоро ми тебе змінимо.

– Я хвилююся тільки через цю звірюку! – з гідністю повідомила йому Інна. Вона вирішила, що ні за що не ляже спати! Вартуватиме дитину! І як тільки це вирішила, сонливість почала накочувати хвилями, зрештою, була вже глибока ніч, і вже через кілька хвилин втомлена бабуся спокійно спала.

Інна Сергіївна прокинулася від дивних звуків. Різко відірвала голову від подушки, прислухалася, і раптом побачила, що над дитячим ліжечком стоїть Герда! А з ліжечка доноситься звук, схожий на слабкий, і дуже дивний кашель.

– Вона … Вона щось зробила з дитиною! – Інна була готова вбити непридатну тварюку на місці, але злякалася, що собака може нашкодити внучці ще більше. Вона почала підкрадатися в дитячу.

– Так! Я була права! Вона схопила Сонечку! – Інна судомно міркувала, чим можна вдарити собаку, відвернути, змусити випустити дитину! А Герда насилу підняла голову вище.

– Так що ж ти робиш! Гадина проклята! – Інна зробила крок, готова голими руками рятувати дитину і застигла на місці! – Господи!!!

Дитину нудило! В голові Інни Сергіївни блискавкою промайнуло словосполучення «асфіксія блювотними масами». І вона, нарешті, зрозуміла, що відбувається! У крихітної Соні почалася блювота, собака почула, підійшла, але не знаючи, як ще допомогти, просто підняла дитину за комір одягу і тримала так, аби не дати захлинутися.

Інна вже не боялася, вона підхопила дівчинку, і ще краєм ока побачила, як радісно завиляв собачий хвіст. Герда розуміла, що допомога прийшла!

Коли приїхала мама Віри, а потім і Ігор, вони одразу відправилися по лікарнях! Мама Віри до доньки, Ігор – в дитячу, куди забрали Соню і де чергувала Інна Сергіївна.

Соню виписали швидко, а Віра пробула в лікарні ще три дні. Звичайно, вона страшно переживала за дитину! І ще за те, як там її свекруха, яка категорично відмовляючись їхати від внучки..

А коли її виписали, і чоловік повіз її додому, виглядав він дивно. Ніби як посміхався, але намагався це приховати …

– Тебе сюрприз чекає … – посміювався Ігор на всі питання. – Мами наші з Сонею воркують як голуби, там все нормально. А про інше – сама побачиш!

Це саме інше вразило Віру до глибини душі! Її непохитна свекруха мало того, що купила Герді величезну і дуже дорогу лежанку, так ще гладила її і за шию обіймала …

– Щось мене рано виписали по-моєму! У мене марення і галюцинації … – прошепотіла Віра, ніжно заколисуючи дочку.

– Ні, це мама нарешті зрозуміла, навіщо потрібні собаки! – сміявся Ігор. – Я коли почув від неї, що це Герда дочку врятувала, почула, що блювота почалася і здогадалася підняти і тримати, щоб дитина не захлинулася, і сам не знав, ввижається мені, чи це правда мама таке говорить!

Інна Сергіївна статечно і з гордістю йшла вздовж ряду дерев. З повідцем в руках. Ще б! Коли поруч йде така красива, сильна і вихована собака, мимоволі пишатися будеш! Періодично вони з сином змінювалися. Вона брала коляску, а він – повідець.

Інна вловила строгий погляд, кинутий на собаку якоюсь похмурою дамою пенсійного віку і звела брову.

– Треба ж! Ще мружиться на Герду! І не розуміє, що собака – це такий скарб!

Вам відомі історії, коли собаки рятували дітей або ж допомагали їм?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector