Ворона летіла попереду, весь час озираючись на мене. Незабаром підлетіла до великої, гіллястої шовковиці біля покинутого будинку, і голосно каркнула

Одного разу я почула несамовитий воронячий крик. Подумала, що з птахом якась біда трапилася, або кішка пробралася на дерево. Тим часом ворона сіла на підвіконня, і продовжувала кричати.

Застала якось дружина за дивним заняттям. Вийшовши вранці на подвір’я, побачила свого благовірного з граблями в руках. Михайло махав ними біля дерева, намагаючись щось дістати, як мені здалося.

— Що ти робиш? — поцікавилася.

— Як що? Гніздо вороння збиваю. Знайшли місце, де оселитися! — гаркнув чоловік.

Я злякалася не на жарт. Взагалі, не особливо вірю в різного роду прикмети, але десь чула, що руйнувати гнізда категорично не рекомендується …

— Дай сюди! — гримнула на чоловіка, забираючи граблі. — Іди краще справою займися!

— Добре! — образився Михайло. — Спробуй тільки поскаржитися, що ці птахи тобі докучають! Я навіть пальцем не поворухну! Прийде час, будеш боятися власним двором ходити.

Загалом залишив Михайло в спокої гніздо. Ми швидко помирилися, забувши про ранкову перепалку. Пророцтва дружини не справдилися. Ворони поводилися дуже мирно, а одна навіть їжу канючила іноді.

Одного разу я почула несамовитий воронячий крикПодумала, що з птахом якась біда трапилася, або кішка пробралася на дерево. Тим часом ворона сіла на підвіконня, і продовжувала кричати. Я вийшла у двір, подивитися, що ж сталося. Побачивши мене, птиця закричала ще голосніше. Почала відлітати, потім поверталася до мене і кричала. По її поведінці я зрозуміла, що ворона мене кудись кличе.

Цікавість перемогла. Я вирішила піти за нею. Ворона летіла попереду, весь час озираючись на мене. Незабаром підлетіла до великої, гіллястої шовковиці біля покинутого будинку, і голосно каркнула.

— Допоможіть! — почула тоненький голосок свого шестирічного сина.

— Вова?! Ти як заліз туди? — злякалася я, побачивши дитину на верхівці дерева— Негайно злазь!

— Не можу! Мені страшно. Я з самого ранку сиджу тут. Кличу на допомогу, але ніхто не чує. Тільки ворона ця противна літає і каркає!

— Вона, сину, не противна, а розумна. Саме ця ворона покликала мене! — пояснила синові.

Мені довелося бігти за чоловіком, щоб дістав дитину з дерева. Відтоді наше сімейство по іншому ставиться до ворон. Переконалися, що птахи розумні і вдячні.

Вам відомі випадки, коли тварини допомагали людям у життєвих ситуаціях?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: