Ворона летіла попереду, весь час озираючись на мене. Незабаром підлетіла до великої, гіллястої шовковиці біля покинутого будинку, і голосно каркнула

Одного разу я почула несамовитий воронячий крик. Подумала, що з птахом якась біда трапилася, або кішка пробралася на дерево. Тим часом ворона сіла на підвіконня, і продовжувала кричати.

Застала якось дружина за дивним заняттям. Вийшовши вранці на подвір’я, побачила свого благовірного з граблями в руках. Михайло махав ними біля дерева, намагаючись щось дістати, як мені здалося.

– Що ти робиш? – поцікавилася.

– Як що? Гніздо вороння збиваю. Знайшли місце, де оселитися! – гаркнув чоловік.

Я злякалася не на жарт. Взагалі, не особливо вірю в різного роду прикмети, але десь чула, що руйнувати гнізда категорично не рекомендується …

– Дай сюди! – гримнула на чоловіка, забираючи граблі. – Іди краще справою займися!

– Добре! – образився Михайло. – Спробуй тільки поскаржитися, що ці птахи тобі докучають! Я навіть пальцем не поворухну! Прийде час, будеш боятися власним двором ходити.

Загалом залишив Михайло в спокої гніздо. Ми швидко помирилися, забувши про ранкову перепалку. Пророцтва дружини не справдилися. Ворони поводилися дуже мирно, а одна навіть їжу канючила іноді.

Одного разу я почула несамовитий воронячий крикПодумала, що з птахом якась біда трапилася, або кішка пробралася на дерево. Тим часом ворона сіла на підвіконня, і продовжувала кричати. Я вийшла у двір, подивитися, що ж сталося. Побачивши мене, птиця закричала ще голосніше. Почала відлітати, потім поверталася до мене і кричала. По її поведінці я зрозуміла, що ворона мене кудись кличе.

Цікавість перемогла. Я вирішила піти за нею. Ворона летіла попереду, весь час озираючись на мене. Незабаром підлетіла до великої, гіллястої шовковиці біля покинутого будинку, і голосно каркнула.

– Допоможіть! – почула тоненький голосок свого шестирічного сина.

– Вова?! Ти як заліз туди? – злякалася я, побачивши дитину на верхівці дерева– Негайно злазь!

– Не можу! Мені страшно. Я з самого ранку сиджу тут. Кличу на допомогу, але ніхто не чує. Тільки ворона ця противна літає і каркає!

– Вона, сину, не противна, а розумна. Саме ця ворона покликала мене! – пояснила синові.

Мені довелося бігти за чоловіком, щоб дістав дитину з дерева. Відтоді наше сімейство по іншому ставиться до ворон. Переконалися, що птахи розумні і вдячні.

Вам відомі випадки, коли тварини допомагали людям у життєвих ситуаціях?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector