Я став помічати, що моя Оксанка небайдужа до мого друга. Тому залишив їх на 15 хвилин, а сам диктофон увімкнув

Я у стосунках вже понад рік зі своєю Оксаною, та живемо разом ми не більше 6 місяців. Перш ніж запропонувати зустрічатися Оксані, я її вивчав, так досить кумедно звучить, проте я не хотів обпектися і вирішив, що тільки тоді, як зрозумію, що це моя людина зможу будувати щось серйозне. Мені хотілося вірити у те, що вона особлива, проте буквально останній тиждень вона кардинально змінилася.

Відразу після того, як ми офіційно почали зустрічатися, вирішив познайомити Оксану зі своїми хлопцями, аби нам було веселіше проводити разом час і з’явилося більше спільних тем. Вона завжди гідно тримається, коли у нас є ці спільні зустрічі, проте з один з моїх друзів – з Андрієм вона сама не своя, особливо, коли дізнається, що він прийде до мене посидіти, подивитися фільм. Оксана починає розквітати, гарно одягається, фарбується.

Неодноразову ловив свій погляд на тому, як Оксана дивиться на Андрія, як вона мило поправляє свою зачіску, тільки Андрій починає жартувати і дивитися на неї. Тому, такі ситуації підштовхнули мене перевірити чи не даремно я почав сумніватися у своїй другій половинці. Знову запросив Андрія до себе, аби пограти у відеоігри, коли він прийшов, то нібито згадав, що маю побігти в магазин, би купити чогось поїсти для проведення часу. Увімкнув диктофон, а сам вийшов з квартири.

Телефон лежав під диваном, тому ніхто не міг навіть здогадатися про мій ідеальний план. Сказав, що піду ще по сигарети, а до того магазинчику пішки хвилин 15 в одну сторону.

Тільки я повернувся за 30 хвилин, вони двоє люб’язно сиділи на дивані та про щось собі розмовляли, а насправді я вже дочекатися не міг того моменту, коли зможу прослухати аудіозапис їхньої розмови сам на сам.

Зранку першим ділом приступив до прослуховування: Оксана постійно випитувала, чому в Андрія нема дівчини, хто йому подобається  та чи мав він колись серйозні стосунки, а Андрій спокійно давав відповіді – одноманітні. Мене зачепило те, що вона його так пестливо називала – Андійко. Та який він тобі Андрійко?

Звісно, що я не буду вдаватися до деталей їхньої розмови, адже там було достатньо неприємних слів для мене і про мене, та все ж цей запис я вирішив зберегти.

Для чого їй знати чи є в Андрія дівчина? Чому її це має хвилювати? Здається, якби не порядність Андрія, то ця розмова тільки словами не закінчилася б, бо в її голосі я прекрасно чув ці жіночі нотки пристрасті і бажання.

Залишається головне питання: що мені тепер робити?

Припинити дружбу з Андрієм – дурна ідея, бо ми з ним виросли в одному дворі і досі разом, а Оксану я люблю, ми врешті решт живемо разом.

Та я помітив, що Андрій мені не телефонує після тієї зустрічі уже понад трьох тижнів може він і сам зрозумів мотиви Оксани і не хоче руйнувати наші з нею відносини?

Порадьте мені, що робити далі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector