Список того, що знецінює жінок

Якось я помітила в мережі дивну статтю. Таку дивну, що аж викликало бурю емоцій! Прочитала список того, що знецінює жінок. Там було волосся дивних кольорів, великі сумки, кросівки, рвані штани, в’язані светри, тілесні колготи, речі з поліестеру і хутра…

Там писало, що кеди треба міняти на лофери, волосся фарбувати в природні кольори, носити клатчі, кашемір замість поліестеру, джинси зашити і ніяких светрів… Якщо чесно, то я вже й не пам’ятаю свого кольору волосся та й в тілесних колготах цибулю не зберігаю.

Мені цікаво: для кого це все робиться?

Жінка вранці прокидається, готує сніданок, збирає дітей до школи чи садка, чоловіка на роботу відправляє. Накричала на одного бо те накоїв, а поки кричала, вже інший щось накоїв. Прибрала одне, прибрала інше. У садку сказали, що треба здати гроші на аніматора, у школі сказали, що син загубив змінне взуття і теж треба здати гроші, але вже на мати. На транспорт спізнилась, на роботу спізнилась, директор з бухгалтером накричали, ні премії, ні зарплати незабаром не буде. Твій кредит — тебе хай голова за нього й болить.

Зайшла на обідній перерві на форум і зрозуміла, що все це через неправильного розміру сумку! Бо вона виглядає значно дешевше, ніж клатч.

Хочете мотиваційну статтю про те, як вона купила не взуття дитині, а клатч? Як ходила з тим клатчем в метро, магазин і виносила із ним сміття. Чоловік побачив її з клатчем і закохався по вуха, захотів більше заробляти, придумав купу нових ідей, у них з’явилась купа грошей і жодних проблем. Вона перестала працювати, діти почали слухатись люблячу маму. Колишній директор молив пробачення за те, що тоді накричав, подарував всю фірму і 1001 троянду.

Я вірю, що якась річ типу клатча може витягти жінку в нове життя, але одного клатча мало, ну погодьтесь. Я багато разів бачила, як люди хапались за останні соломинки до нового життя, витягували себе з болота, а в останню мить соломинка обривалась.

Дешево — це не кеди чи в’язаний светр. Дешево — це про спосіб життя. Дешево, це коли життя не для себе і дітей, а для чужих очей, коли ніяк не розвиваєшся, нічого не прагнеш і котишся вниз.

Дорога жінка та, яка знає собі ціну, а не така, яка змінила кеди на лофери. Дорога жінка та, яка має мозок і вміє ним користуватись. Дорога жінка та, яка має право вибору і вибирає те, що подобається їй, а не комусь чужому. Дорога жінка — неоціненна жінка, вона не товар і купити її не можна точно.

А яка дорога жінка для вас?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector