Все йде своїм шляхом – ніщо не відбувається випадково

Ніщо так просто не дається в житті. Значить, ми повинні засвоїти певні уроки, і саме таким способом. І не просто засвоїти, а щось виправити, щось для себе зрозуміти і відкрити.

Ніщо не випадково. І не просто так. Навіть якщо ви нерідко в цьому сумніваєтеся. І якщо щось трапилося погане – на те були свої причини. Погане в нашому житті – це частина Шляху. Воно займає якийсь часовий проміжок і незабаром проходить. Тому що ніщо не вічне в нашому житті.

Дуже важливо розвивати в собі здатність абстрагуватися від цих моментів, коли трапляється щось погане. Хоча б з тієї точки зору, що за чорною смугою завжди слідує світла. Ну а найтемніша ніч, пам’ятаєте коли? Правильно, перед світанком!

Можливо, поки ви ллєте сльози і переживаєте, що все погано, життя відкриває для вас нові можливості. Воно чекає, що ви їх не пропустите. Пам’ятаєте приказку: «Коли одні двері закриваються, то обов’язково – відкриваються інші».

Розумію, коли все валиться, важко в це повірити, важко розгледіти нові можливості і перспективи. Але вони є. Зупиніться на мить. Згадайте, хто ви і чого вони сюди прийшли на цю Землю. Як опинилися на цьому Шляху. Куди прямували спочатку …

Сльози висохнуть, біль вщухне, сонце зійде. І ви з подивом відзначите, що ніщо не відбувається просто так. Ви зрозумієте урок, якому вчить життя, зробите правильні висновки і підете вперед, назустріч своїй мрії.

Час – наш найкращий помічник. Він вилікує від старих ран. Дасть вам шанс для зростання і розвитку. Допоможе стати найкращою версією себе. Не заважайте йому. Довіртеся і нічого не бійтеся.

Все вдасться!

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector