Як часто ви цитуєте Ніцше: “Все, що мене не вбиває, робить мене сильнішим!”? А знаєте, що сталося з ним потім? Він збожеволів і помер. Напевне, мислитель сам пізніше зрозумів наскільки був неправий. Адже все що нас не вбиває, просто вбиває не одразу.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ми не вміємо ігнорувати образи та проблеми, ми вміємо закривати на них очі. А це не одне і те ж, тому що ми не відпускаємо зло, а накопичуємо його. І коли терпець зривається. Згадайте себе у дитинстві, ви були м’якшими, щасливішими, вірили у більше. То чи не прикрість цього світу, його заздрість, зло і несправедливість відібрали у вас дитячий вогонь в очах. А що буде далі?
Нам чомусь нав’язують зовсім неправильне трактування сили. Чомусь ми думаємо, що сила – це серйозне лице і закрита душа. Ми думаємо, що сила полягає у мовчанні, але ж там, за закритими устами слабка зранена душа. Кого це хвилює? Мовчить, значить сильний! Ні, сильні люди говорять, вони щебечуть, співають. Вони не бояться виговорити свою печаль, зізнатися в ній, запитати поради, виплакати її. А те, як ми собі уявляємо силу – дуже спотворене уявлення. Стальна людина ховає у собі горе, ховає і накопичує. Стальні люди, зазвичай, закінчують трагічно. Так, для людей ми стаємо сильними з кожним ударом, бо ми витерпіли. Але чи витерпіли ми, чи просто час пройшов, а наша рана досі відкрита. І ми мовчимо, бо навіть говорити – це надто боляче?
Все, що мене не вбиває, просто вбиває не одразу. Я сумніваюсь, що можна поставити знак дорівнює між цією бронею, яка обростає на після кожного удару і справжньою силою. Я не хочу ставати “сильною” такою ціною, я не хочу більше тих, хто “робить мене сильною”. Це просто вбивці, їм нема чого дякувати ні за “досвід”, ні за “силу”. Я хотіла б, щоб ви берегли свою сильну, тобто ніжну і відкриту душу від холоду і металу, які цей світ помилково приймає за силу.
А що ви думаєте з цього приводу?
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Свекруха мене, як невістку, відразу не сприйняла. Затялась, сказала, що навіть на наше весілля не прийде. Слова свого дотримала. В ту суботу, коли ми з чоловіком побрались, вона пішла копати картоплю
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Простий розчин від якого ваші квіти будуть гарно цвісти
Програма очищення організму, яка виручить вас за один день
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
– Доведеться трохи потерпіти! – зціпивши зуби сказала Катя, коли наважилась відвідати матір. ЇЇ вже 8 років не було у рідному місті
Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили
Весілля мого сина не забуде ніхто. На ньому розкрилося дві страшні таємниці
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
На вішалці одне-однісіньке висіло її стьобане пальто. Старенька наділа його, взяла вузлик, причинила за собою двері, пішки спустилася на вулицю
Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями?Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь
Все, що вам потрібно знати про відносини з дівчиною, яка довгий час була самотня
