Всесвіт виконає усі твої побажання – ти тільки попроси!

Ніколи не спадало на думку, що абсолютно усі бажання здійснюються? Інша справа – неправильне формулювання чи взагалі відсутність бажань. Ви, напевно, одразу подумали, що хвороб чи аварій ви не бажали. Затямте: у Всесвіті діє так званий “рівноцінний обмін”. Ви даруєте світу любов – ваші думки матеріалізуються. Іншими словами, ми “годуємо” Всесвіт світлими емоціями, а Він, у свою чергу, фіксує найменші імпульси наших бажань та мрій. Відтак, наші думки стають не менш живими, аніж ми самі. Подібне припущення вражає.

Всесвіт “харчується” вашими емоціями

Якщо ви таки переконані, що думки – річ серйозна. Необхідно з’ясувати ще кілька аспектів. Всесвіт не розуміє слів “так” або “ні”. Єдине, що він сприймає – це ваші емоції. Позитивні чи негативні. І дієвість побажань залежить від того, наскільки багато енергії у них вкладено. І, як відомо, нерідко у негатив ми вкладаємо більше життєвої сили, аніж у позитив. Відтак, на нашому життєвому шляху трапляється чимало незгод – і все це здійснення Всесвітом наших “побажань”.

Життя “не з тієї ноги”

“Важкий час”, “неможливо роботу знайти”, “проблеми із особистим життям”, “ніяк не відкласти гроші на квартиру”… Не помічали, чим глибше ви приймаєте таку дійсність, тим яскравішою (у поганому сенсі) вона стає. Подібні думки матеріалізуються. Це те  ж саме, що і встати “не з тієї ноги”. Тільки-от у цій ситуації більш влучно – жити “не з тієї ноги”. Ще один вислів – як корабель назвеш, так він і попливе. Тож, як ви назвете своє життя – таким воно і буде. Із конкретніших прикладів. Напевно, в оточенні кожного є вкрай позитивна людина. Позитивна настільки, що аж нудить він її щастя (і часом буквально). Що ж, ви не помічали, що такі відважні мрійники і справді завжди досягають бажаного? Мріють про подорож на край світу – вони її здійснили. Забракло кохання – от і обручка на безіменному пальці майорить. Чого бракує вам, щоб нарешті поглянути на життя із посмішкою, повірити у щось?

“Якби усе було інакше…”

Давайте говорити відверто. Що ви робите, щоб покращити своє життя? Візьміть аркуш паперу і все запишіть. Довгий вийшов список? Якщо у ньому аж надто багато слова “якби” – ви точно робите щось не те. Зупиніться! Та після короткої паузи почніть справді жити, тут і зараз. Не чекайте ідеальних обставин – керуйтесь тими, що є. Адже ніколи не настане більш вдалого моменту для здійснення мрій, аніж сьогодні. А кожного наступного завтра буде і справді запізно.

Створюйте власне щастя!

А тепер перейдемо до практичних вправ. Уявіть, що у вас є чарівна паличка. Яке би ви майбутнє собі начаклували? Створіть своє щастя у голові та тримайтесь за нього. За бажання, можете його записати. Переконайте себе, що воно уже у ваших руках – і тоді Всесвіт зробить все, щоб так і було. А ще, не забувайте дякувати долі за все здійснене. Дякуйте Богу за життя у цьому неймовірному світі. І батькам – за можливість жити. Випромінюйте якомога більше світла – і ваше життя і справді стане світлішим.

А як гадаєте ви, у наших руках достатньо сили, щоб впливати на майбутнє?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector