Вирішила піти геть від хлопця, бо він “сова”. Добре, що до весілля справа не дійшла. Не хочу жити з таким егоїстом під одним дахом!

Три місяці тому Неля переїхала жити до свого хлопця Ігоря. Разом вони вже майже рік. Хлопець щодня зустрічав її з роботи, купував квіти й дорогі подарунки. Здається, що дівчина вперше в житті по-справжньому закохалася. Ось він – принц на білому коні, правда на сучасний лад. 

Вже почали говорити за одруження, дітей та помалу відкладали гроші на весілля. Домовилися наступного тижня віднести заяву до РАЦСу, але рано раділи. 

Того дня Неля зустрілася зі своєю давньою подругою у кафе та вирішила розповісти про останні події в житті. 

– Послухай, подруго, я тебе не розумію, чесне слово. Ти буквально місяць тому така щаслива була, немов на крилах кохання літала. А тут взяла та переїхала від нього до батьків. Ви що, розійшлися? – дивувалася подруга. 

– Ну можна і так сказати. Просто я не можу з ним жити. Він сова! – дорікала Неля. 

– Хто? Ти при своєму розумі? Він же людина, а не птаха.

– Та не у тому сенсі. От, знаєш, є люди-жайворонки та люди-сови. От Ігор відноситься до останнього. Він цілий день може спокійно спати, поки я працюю. А коли настає ніч – починає крутитися на кухні та у спальні, щось собі готує, клацає на ноутбуці і так далі. Він мені заважає! 

Спершу Неля намагалася змінити таку звичку хлопця. Однак, марно. Вона звикла рано лягати спати та прокидатися о 7 годині, адже на роботу треба їхати. Хоче у суботу, наприклад, відпочити разом з Ігорем. Забронюють готель у горах чи куплять квитки на кіно в суботу. Хлопець обіцяє, що вони обов’язково все встигнуть. А потім довго спить, Неля не може його ніяк розбудити. Тоді вони запізнилися на потяг та ледь повернули гроші за квиток. Добре, що у кіно контролер дозволила пройти на сеанс, хоча фільм вже годину тривав. І все через хлопця. 

– Це вже почало мене дратувати. Ну чому б йому просто один вечір не заснути разом зі мною. Він мені також заважає спати! Я потім на роботі декілька чашок кави випиваю, щоб очі змогла розплющити. Часто вмикає телевізор та грає на приставці до ранку, ще й музику головно підкручує. Не знаю, що з ним робити, чесно. 

Нещодавно мама Нелі, пані Орися, запросила до себе на дачу. Мовляв, погода чудова, посмажимо шашлики, підемо у баню та відпочинемо на природі. Їхати не так далеко, правда курсує електричка тільки двічі за день – 10 ранку та 9 вечора. Якраз все ідеально підходить, поїхали, відпочили та повернулися додому того ж дня. 

– Думаєш, що ми поїхали? Моя мама наготувала стільки смакоти, спекла домашній тортик, тато м’ясо замаринував та дрова наколов для бані. Я зранку прокинулася, зібрала всі наші речі, а Ігор спить. Намагалася розбудити – безрезультатно. Ми запізнилися на електричку та нікуди не поїхали. Соромно було признатися матері, тому я сказала, що мені тоді погано стало зранку. А він встав з ліжка тільки в обід. І немов ми не домовлялися про поїздку, пішов собі футбол дивитися. 

Тоді Неля не витримала такої нахабної поведінки Ігоря. Почала сваритися з ним, а він удавав, що нічого не розуміє. Сказав, що не винен у такій ситуації. Тому наступного дня дівчина зібрала всі свої речі та переїхала до сестри жити. 

– Добре, що справа до весілля не дійшла. Я не збираюся жити з таким егоїстом. Нехай шукає собі іншу дівчину, яка буде його терпіти. А я вже втомилася від такого нахабства! 

На вашу думку, дівчина правильно вчинила. Можливо, варто помиритися з Ігорем? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector