Відмовилася дати зовиці грошей на лікування дитини, вже накипіло. Вони ще колишній борг не повернули. Думає, що ми ті купюри малюємо чи що?

– Декілька днів тому до мене дзвонила Ірина, сестра мого чоловіка. Просила позичити грошей. Але я не дала. Вони думають, що я купюри малюю чи що? Ще попередній борг нам не повернули, а вже нову просять та просять! – скаржиться Мирослава колезі під час обідньої перерви. 

Мирося вийшла заміж за Миколу декілька років тому. Ще під час знайомства з його родиною їй одразу не сподобалася молодша сестра Іра. Ну просто не сподобалася і все, щось у ній було таке, що відштовхувало дівчину. Після весілля Микола переїхав жити до дружини, адже їй колись батьки подарували велику трикімнатну квартиру. Тому не було сенсу брати іпотеку, коли є вже свій дах над головою. Почали помалу відкладати на нову машину та малюка, адже Мирося була вагітна. Зараз у них є син Петрик, ходить у садочок. Жінка з чоловіком працюють, мають високі зарплати. Їм вистачає і на відпочинок закордон поїхати, і ремонт зробити та купити ділянку за містом під дачу. 

– Іра знає, що брат їй ніколи не відмовить, тому спершу до нього дзвонила. То їй треба гроші на орендовану квартиру, то просто не вистачає. Декілька місяців тому позичила у Миколи майже 5 тисяч доларів на перший внесок за іпотеку. Віддала поки що тільки 500 гривень, мовляв, у них з фінансами складно. Ну а ми люди багаті, можемо почекати. Нещодавно у неї були іменини, то вона взяла собі айфон у кредит. Звісно, що не без допомоги чоловіка. 

– А ти звідки про це знаєш?

– Та у нас спільний сімейний бюджет. Одного разу мені прийшло сповіщення, що з моєї карти списано гроші. Я перелякалася, що то аферисти. Зателефонувала чоловікові, вже хотіла у поліцію звертатися. А виявилося, що це Іра попросила дати гроші. Вона ж молодша сестричка, їй треба допомагати. Хоча свекри нам жодної копійки на машину чи весілля не дали, ми все з власної кишені платили. Бо вони про донечку піклуються! 

Іра живе зі своїм чоловіком Василем на орендованій квартирі неподалік від батьків. Вже й донька є, такого ж віку, як Петрик. Вони перебиваються тимчасовим підробітком, старенькі допомагають з онукою. Ну а зараз у батальйон “добровільно” записався ще брат Микола, бо сестра дізналася, яка у нього зарплата. 

– Але от тепер вона вже до мене подзвонила. Каже, що дитині треба якусь операцію робити. А у нашому місті не хоче, бо лікарі погані, не довіряє. Тому вирішили поїхати до Києва. Ну а там лікування буде дорожче у декілька разів. Звісно, що за ліки, операцію, окрему палату і так далі маємо заплатити ми. Бо Іринка ж на орендованій квартирі живе, у неї донечка маленька, роботи нема. Ну мене це дістало, чесно. Я не витримала та стільки “хорошого” їй наговорила. Набридло, що вона ось так хоче на нашій шиї з чоловіком сидіти. Ми ті гроші не просто так отримуємо, а важко працюємо. І у нас є свої потреби. Я ж бачу, що чоловік вже сердиться та не хоче підіймати слухавку від сестри. Тоді у гру вступають старі батьки та починають з ним сваритися. 

Так було й того разу. Після сварки між Миросею та Іриною старенькі подзвонили до Миколи та почали йому дорікати що він такий поганий брат. Ще й дружина така сварлива, і взагалі, вони егоїсти та скупердяї, раз не хочуть нікому допомагати.

– Якби вони нам нормально повернули всі гроші до останньої копійки, то я б з радістю позичила Ірі. Ще й лікаря хорошого тут у місті маю, мої батьки до нього ходять. А вона вперлася, що тільки у Києві хоче. Ну це не мої проблеми, нехай сама шукає гроші. Треба вже у такому віці подорослішати й свою голову на плечах мати. 

А ви підтримуєте позицію Мирослави? Вона вчинила правильно з такою нахабною родичкою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector