Я бачив, як чоловік обіймає мою дружину і промовчав

Ми з дружиною десятий рік жили у щасливому шлюбі. Нашу любов ставили за приклад друзі та рідні. Але у нас не було дітей. Через це ті ж родичі наполягали на розлученні, але ми їх не слухали. Наші почуття були важливішими за їх поради.

Почався одинадцятий рік разом. Ми все ще хотіли дитину і надіялись, що все вдасться. Якось я повертався з роботи і помітив, що дружина йде за руку з якимось чоловіком. І вони так мило розмовляли, не помічаючи нікого навколо. Це було несподівано, але я нічого їй не сказав.

Минув тиждень і я знову побачив кохану з тим самим чоловіком. Того разу вони йшли в обмінку. Погані думки самі лізли до голови. Зрештою через місяць я побачив, як той чоловік цілує її у щоку.

Якось після важкого робочого дня я повернувся додому і пішов на кухню. Раптом задзвонив телефон, я підняв слухавку:

– Привіт, люба! Я скоро буду, як і обіцяв! До зустрічі! Цілую теб..!

Та голос чоловіка обірвався, бо я не зумів дослухати це, мені не вірилось!

– Невже вона справді зраджує мені? Навіщо стільки брехати?

Лють переповнювала мене. Погляд зупинився на вазі, що стояла поруч, руки самі потягнулися і вона зі всієї сили полетіла об підлогу.

На звук осколків прибігла дружина:

– Що сталося, коханий? Ти в порядку?

Я не втримався і штовхнув її. У стані шоку я стояв так кілька хвилин. Я зрозумів, що вона впала і не ворушиться, а поруч видніла тонка доріжка з крові. Вона впала на осколки. У її руці був аркуш зі словами:

“Любий! Словами це не передати! Тому пишу. Нещодавно я ходила до лікаря. Через три місяці нас буде двійня. Це дивовижно! Але лікар, який допоміг нам – насправді мій давно втрачений брат! Ми не спілкувалися цілих 10 років! Він пообіцяв доглядати за мною і дітьми поки ті не з’являться на світ! Сьогодні я приготую святкову вечерю, він прийде і ви нарешті познайомитесь! Вибач, що приховувала це! Хотіла, щоб все вдалось! Я кохаю тебе!”

У цей момент до будинку ввійшов чоловік:

– Привіт! Я брат Олі… О Боже, що з нею? – чоловік кинувся рятувати сестру, яка стікала кров’ю, швидко поніс її у машину та повіз до лікарні. Там він молився, щоб та залишилась в живих.

Моя дружина була у комі. Вона втратила наших дітей через мене.

Мораль: ми не повинні надто поспішно вживати непотрібних дій у наших стосунках чи шлюбі, якщо ми не запитали нашого партнера про те, що ми бачили чи чули про них. У всіх нас є свої недоліки. Ми не повинні надто швидко засуджувати інших. Не все, що ви бачите, чуєте або вірите про щось, є правдою. Завжди вчіться контролювати себе за будь-яких умов або ситуації, незалежно від того, що ви чули або бачили.

JuliaG
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector