Я дуже шкодую, що так прожила своє життя. Хотіла б я, щоб у мене був другий шанс розпочати все з чистого листа

Коли ми молоді, то не сильно замислюємося над старістю. Але тільки нам виповняється тридцять років, як починають з’являтися перші зморшки. Так, вони ще ледь помітні, але вже заставляють нас задумуватися про майбутнє.

А що буде відбуватися далі? Стану гірше виглядати? Ти задаєш собі велику кількість запитань щодня і подумки просиш, щоб всі твої припущення ніколи не збулися. Ти починаєш правильно харчуватися, більше проводити часу на свіжому повітрі, займатися в залі. Розпочинається твоя погоня за молодістю.

Нещодавно мені виповнилося 60 років, і я зрозуміла, що все це мені точно не потрібно. Як би ти не чіплявся за молодість, вона тебе рано чи пізно покине. Від цього не втечеш і це абсолютно нормально.

Розпочинаючи з тридцяти років, я старанно почала займатися собою. Перестала їсти після шостої години, дотримувалася щоденних виснажливих дієт. Мій день завжди був досить активний: йога ранкові пробіжки, вправи, різноманітні процедури. Так тривало до п’ятдесяти років.

Я дуже шкодую, що так прожила своє життя. Хотіла б я, щоб у мене був другий шанс розпочати все з чистого листа. Я б ніколи більше не займалася цими безглуздими речами. Більше б відпочивала, їла б те, що хотіла. Я просто прожила пів життя марно і тепер дуже шкодую.

Минулого місяця мій чоловік запросив мене на побачення. Це виглядало досить смішно, але мені було дуже приємно. Я рада, що про мене продовжують піклуватися і навіть запрошують на романтичні вечері в ресторан.

Ми з чоловіком зараз не часто виходимо з дому. Нам краще приготувати вечерю та посидіти в колі сім’ї, подивитися телевізор. Ми б раді були кудись піти, але нам обом дуже важко: ноги слабкі, здоров’я теж. У кожного з нас є свої болячки. 

І ось ми вирушили на побачення. Я одягла просту вільну чорну сукню. Ми пройшлися в місцевий ресторанчик, він розташовний прямісінько порчу з лічкою та парком. Неймовірне місце, а головне — спокійне. Коли ми присліди за столик, то помітила, що всі на нас досить дивно витріщаються. Я тільки хмикнула. Ми почали замовляти їжу.

Проводити час з моїм чоловіком одне задоволення. Він дуже привітний, спокійний та не буркотливий. Завжди дивиться на мене закоханими очима, навіть через стільки років спільного життя. Ми продовжуємо бути разом кожного дня, а наші почуття лише стають міцнішими. Я вважаю, що мені пощастило в цьому плані. Тому що життя поруч з людиною, яка тебе щиро кохає — прекрасне та насичене.

Попри те, що мені вже досить багато років, я ніколи не відчувала себе старою. Для мене зараз зовнішність взагалі не грає жодної ролі. З часом молодість всіх покине, а з тобою залишиться лише характер. У цьому віці ти починаєш усвідомлювати, що потрібно цінувати людину, а не її оболонку.

До речі, я перестала носити незручне взуття. Високі підбори? Зараз це вже точно не для мене. Вони приносять лише шкоду здоров’ю.»Жінка на каблуках виглядає прекрасно» — часто можна почути таке висловлювання. Але ми платимо за цю красу дуже дорого, воно не варте всіх цих мук. 

У людей похилого віку є одна погана звичка — накопичувати непотрібні речі. У мене такого немає. Я вже давно позбулася від цієї звички. У квартирі не повинно бути непотрібних речей, викидуйте одразу все на смітник.

Також я більше не реагую болісно на чужі слова. Мені байдуже, що про мене будуть говорити. Якщо комусь, раптом, не буде подобатися моя сумка, то я не перестану її носити. Це моє особисте діло. Моє життя, яким розпоряджаюся виключно я! Всі безглузді фрази я пропускаю мимо вух. Зазвичай з такими «порадниками» я перестаю спілкуватися і просто видаляю їх з телефонної книжки.

А ви погоджуєтеся з думками жінки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: