Я – дуже злопам’ятна, і не могла упустити таку можливість помститися сестрі чоловіка

Знаєте, є безліч історій, де свекруха заважає життю молодих. У мене усе зовсім не так. Мама чоловіка – прекрасна турботлива жінка, яка ніколи зайвого слова не скаже. А от сестра… Таня не просто стала кісткою у моєму горлі, вона майже увесь час сиділа у нас. Працює сестричка добу через три, тому часу вільного у неї вдосталь.

Коли у нас з’явився синочок, Таня вирішила, що її допомоги потрібно ще більше. Я неодноразово казала цій жінці, що ми дорослі люди, які спокійно житимуть без неї. Проте вона мене не слухала. Мало того, сестра постійно говорила чоловіку, що я з ним через меркантильний інтерес. 

Апогей ідіотизму прийшовся на момент покупки нашого з чоловіком спільного житла. Самі розумієте, вічно знімати квартиру якось не хотілося. Тому, як тільки з’явилася можливість, вирішили купувати своє.

Ми з чоловіком вже обрали хорошу квартиру, зібрали гроші і навіть дали аванс. Але тут, зникли наші документи. Ми з чоловіком були в шоці.

Проте на наступний день до нас прийшла Тетяна і з гордістю повідомила, що це вона забрала папери. Сестричка голосно кричала:

– Брате ти сліпий, чи ідіот? Як тільки ви купите квартиру, вона одразу ж усе забере собі і викине тебе на вулицю. Думай головою!

Я не витримала:

– Слухай мене, я дружина твого брата. У нас є син і це наше рішення – придбати квартиру. На це житло гроші ми складали разом, ба більше: до потрібної суми нам не вистачало коштів. І знаєш, де ми їх взяли? Дали мої батьки. Тому закрий рота і вийди звідси.

– Брате, ти подивись на неї. Вона ж мене зневажає!

– Закрий рота і вийди звідси зараз же! – я викинула її з квартири і сказала чоловіку, що бачити його сестричку не хочу ніколи.

З того часу Тетяна приходила до нас лише, коли мене немає вдома.

Я недолюблюю цю жінку всією душею. Вона навіть слова хорошого мені не сказала.

А як ви вважаєте, чи правильно я вчинила?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector