Я хочу побажати кожній людині на цій землі- мужності…

Щоб прожити це життя щасливо, кожному з нас потрібна велика кількість мужності та сміливості, адже без цих речей ми не зможемо нічого зробити. 

Мужність потрібна нам, щоб йти від своїх кривдників. Далеко не всі можуть просто зібрати речі та покинути людину, яка нехтує їх почуттями та поглядами. Важко зробити крок вперед, адже невідомість завжди лякає.

Мужність потрібна, щоб гордо закривати двері минулого та більше ніколи туди не повертатися. Важко просто забути все, що було і йти далі, але це необхідно кожному. 

Минуле – це чудовий досвід, але не потрібно в ньому застрягати. Часто така зацикленість не приносить нічого хорошого, адже ми закриваємо своє серце новим можливостям та людям. Нам не вистачає мужності спробувати щось нове.

Мужність потрібна, щоб не боятися брати на себе відповідальність за свої вчинки та рішення.  Набагато легше перекласти вибір на когось, а потім звинуватити його в разі поразки, проте таким чином вашим життям завжди керуватиме хтось інший. 

Мужність потрібна, щоб не боятися дивитися правді в очі та ніколи не шкодувати про те, що вам нарешті вдалося розпізнати свого ворога. 

Мужність потрібна, щоб не боятися поразок та продовжувати підійматися і йти до своєї мети. 

А у вас є мужність?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector