Я побачила таємне листування свого чоловіка – у нього була сім’я на стороні. Ось так, несподівано щастю може настати кінець

Сьогоднішній світ непередбачуваний і стосунки між людьми в ньому такі ж незрозумілі. Все змінюється дуже швидко, і часто потрапляєш через це в халепу.

Всього пару років тому пішла з життя моя бабуся, яка завжди була для мене прикладом ідеальної жінки. Вона з дитинства намагалася мені передати своє трепетне ставлення до сім’ї і чоловіка. Вчила довіряти всі таємниці чоловікові, і бути для нього опорою і підтримкою. І з дідусем у неї були саме такі відносини – чисті і чесні. Вони прожили багато років разом і завжди стояли один за одного горою, рятуючи з труднощів.

Але, на жаль, я не уявляю, як можна так жити в наш час. І принципи у мене зовсім інші. Адже зі зрадою я познайомилася ще в школі, коли на випускному вечорі мене кинув хлопець, вибравши мою подругу. Через пару років після закінчення інституту я вийшла заміж, народила малюка і вважала, що ми з чоловіком живемо добре.

Отримавши диплом, практично відразу знайшла роботу в офісі однієї невеликої меблевої фірми, якою володів мій колишній однокласник. Він влаштував мене до себе, щоб я займалася бухгалтерією і вела всі паперові справи. Зарплата була непоганою.

Незабаром я пішла в декрет. За час моєї відсутності справи на фірмі однокласника пішли не дуже, і йому навіть довелося скоротити кількох працівників. Я дуже не хотіла втрачати таку хорошу роботу і вирішила, що зроблю все, щоб допомогти фірмі вийти з кризи. Я запропонувала босові нові ідеї щодо збереження та розвитку бізнесу. Спільними зусиллями ми підняли фірму з колін. Поступово повернулися звільнені працівники, пішов оборот і замовлення.

І мене навіть підвищили, так як вважали цінним працівником. При цьому зарплата збільшилася в чотири рази! Коли я дізналася про це, була в захваті – гроші мені були потрібні на мою мрію – нову, велику квартиру для нашої сім’ї. Але прийшовши в той день додому, я чомусь не сказала чоловікові, що мені підвищили зарплату в чотири рази, а тільки у два. Сама не знаю, чому так вийшло. Але потім вже було пізно, і я вирішила, що нехай це буде сюрпризом – коли назбираю на нашу квартиру.

Так минуло понад 4 роки. Я збирала гроші і вийшла сума, якої цілком вистачило б на простору двокімнатну квартиру. І в один з вечорів мені треба було подзвонити, а у мене на телефоні гроші як на зло закінчилися, довелося взяти телефон чоловіка. І тут я побачила його таємне листування – у нього була сім’я на стороні, в якій він буває вже два роки. Це мене шокувало, але не вбило, адже я вже була одного разу зраджена чоловіком. Тому просто сказала чоловікові, що все знаю і вирішила розлучитися. 

 

Ось так, несподівано будь-якому щастю може настати кінець. Але я не залишилася ні з чим, як багато жінок на моєму місці. У мене з донькою тепер є своя квартира – моє спасіння, на яку я накопичила своїми силами. Я б порадила всім жінкам завжди довіряти тільки собі, мати особисту фінансову подушку безпеки і забезпечувати своє життя, не сподіваючись на чоловіка.

Ви поділяєте думку цієї жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector