Я покликав його в банк і там перевів на його рахунок всю суму. Друзі, чесно, я вперше побачив, як цей суворий гігант заплакав

Якось була ситуація:

Я збирав на машину. Назбирав уже пристойну суму. І ось дзвонить друг – каже, що мати захворіла, на операцію збирає з усіх, хто скільки зможе. Я покликав його в банк і там перевів на його рахунок всю суму. Друзі, чесно, я вперше побачив, як цей суворий гігант заплакав.

Операція тоді пройшла успішно. Його мати швидко реабілітувалася і вже через пару місяців по грядках скакала.

За борг не нагадував, мені все одно треба було збирати ще півтора року. І якось раз кличе цей друг мене до нього в баню попаритися. Ну я зібрався, купив гарного коньяку відзначити одужання його матері. Приходжу до нього в гості … як би вам сказати. Ви коли-небудь чули вислів «стіл ломиться»?

Було так, як ви представили, тільки стіл раз в 5 більший.І коли всі друзі зібралися, він почав роздавати борги. Його запитали, «звідки?». Він розповів, що операція була терміновою і він ніяк не міг продати машину, тому пішов у друзів просити. А недавно таки продав машину і залишок заборгованості добрав кредитом. І це все, щоб нам роздати борг. Ми обурилися, мовляв, навіщо поквапився, могли б потерпіти, на що він відповів:

– За позику віддяка. Давайте краще вип’ємо за те, що все добре пройшло.

Ніхто сперечатися не став. Така він людина – якщо щось сказав, то так цьому і бути.

Ох. Поки писав, аж сльоза навернулася.

Бережіть своїх друзів!

У вас є справжні і вірні друзі, які завжди допоможуть у різних ситуаціях?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector