Я прекрасно розумію, що пізня вагітність має досить багато протипоказань і небезпек, але я дуже хочу народити. Ця дитина подарує мені сенс життя

Нещодавно мені виповнилося 44 роки. Я проживаю одна, мої діти вже давно виросли та мають власні сім’ї. З чоловіком ми вирішили розлучитися після вісімнадцяти років шлюбу.

Одного разу ми просто з ним вирішили, що наші стосунки не мають продовження. Він зібрав речі та пішов, все пройшло тихо та спокійно.

Мої діти кожного тижня навідуються до мене, але я все одно відчуваю себе покинутою та самотньою.

А зовсім нещодавно в моєму житті, відбулося знайомство з одним дуже цікавим чоловіком. Я одразу закохалася в нього і поринула з головою у наші відносини. Вже згодом, я зрозуміла, що скоїла фатальну помилку у своєму житті, але було занадто пізно. Зараз я вагітна. Що мені дальше робити, я просто не знаю. Народжувати в моєму віці страшно. Аборт робити не хочу. Як можна вбити дитину власними руками? Це ж злочин. 

З чоловіком, від якого у мене дитина, я перестала спілкуватися. Точніше, це він розпочав ігнорувати мене, коли дізнався про те, що я вагітна.

Я прекрасно розумію, що пізня вагітність має досить багато протипоказань і небезпек, але я дуже хочу народити. Ця дитина подарує мені сенс життя. Так, можливо я буду «старою мамою», але малюк буде жити і це найголовніше в даній ситуації. Я буду докладати всі зусилля, щоб поставити його на ноги та прокласти шлях у дорослий світ.

Зараз я дуже боюся їхати до лікаря. Я переживаю, що лікар почне мене всіляко відмовляти від вагітності, або взагалі розпочне сміятися, коли дізнається, скільки мені років.

Треба подумати, як правильно розповісти своїм дітям про свою вагітність. Як вони взагалі відреагують на таку новину? Що вони мені скажуть? Чи підтримають?

У мене змішані почуття. З одного боку я прекрасно розумію, що тепер у мене не буде часу думати про самотність, а з іншого, я не знаю, чи зможу своїй дитині повною мірою забезпечити гідне життя. Материнська любов — це дуже добре, але й потрібно мати гроші, яких у мене не так й багато. А ще я переживаю, що моя пізня вагітність може нашкодити майбутній дитині і вона народиться з вадами.

Тиждень тому, я зателефонувала своїй донечці. Вона абсолютно спокійно відреагувала на цю новину. Дочка порадила мені зробити аборт. Вона знайшла досить багато аргументів і я не можу просто не погодитися з ними. Народжувати в моєму віці справді страшно і дуже небезпечно. У мене не дуже міцне здоров’я та й впевненості в завтрішньому дні теж немає.

А що б ви порадили жінці в даній ситуації?

 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: