Я викреслила з життя людей, у яких немає для мене часу, і відчула полегшення

Я завжди високо цінувала дружбу. У моєму розумінні вона неможлива без вірності й підтримки.  А для того, щоб ці стосунки розвивалися, над ними потрібно працювати. Саме тому я завжди намагалася бути поруч і дбати про дорогих серцю людей.

Звичайно, ніхто не може гарантувати, що навзаєм я отримаю таке ж ставлення. І не дивно, що на мене часто чекали розчарування. Проте вони не змогли зламати мене, адже я до останнього дотримувалася свого життєвого кредо, суть якого в тому, що до оточуючих потрібно ставитися так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе.

Згодом все стало на свої місця. Я побачила істинні обличчя людей навколо і зрозуміла, хто справді гідний моєї уваги. На жаль, з багатьма довелося припинити спілкування, адже вони лише користувалися моєю добротою і зверталися про допомогу тоді, коли їм це було вигідно.

Розставити всі крапки над “і” мені допоміг невеликий експеримент. Я просто зникла з життя інших людей. Від мене ніхто не отримував ні дзвінків, ні повідомлень. Прийшов час побачити, хто всі ці роки лише грав зі мною у дружбу.

Звичайно, не обійшлося без розчарувань, але вони змогли показати реальну картину. Мій список друзів зменшився. Зізнаюся, що спочатку було важко, але потім я відчула неймовірне полегшення. 

Неможливо лише брати і нічого не віддавати натомість. Дружба так не працює. Вона вимагає взаємодії.

Якщо людина для вас дійсно дорога, то ви завжди знайдете для неї час, зможете проявити турботу і простягнути руку допомоги. Ви не кинете її в біді і пожертвуєте власними справами заради її благополуччя.

Для себе я усвідомила одну річ: моєї уваги заслуговують лише ті, хто здатен це гідно оцінити.

Я втомилася проявляти ініціативу, втомилася тягнути відносини і втомилася від корисливих намірів оточуючих. У мене немає ні сил, ні бажання витрачати час на стосунки, які приречені з самого початку.

Більше у моєму оточенні немає тих, хто змушує мене страждати або згадує про моє існування заради власної вигоди.

Очевидно, що якість друзів є важливішою за їх кількість. Нехай поруч буде декілька надійних людей, ніж багато безнадійних. 

А кого ви можете назвати справжнім другом? Чи багато таких людей у вашому житті?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector