Ось чому жінці насправді НЕ потрібні шлюб і стосунки

У суспільстві існує стереотипна думка про те, що шлюб та сім’я є одними із найважливіших аспектів для кожної жінки. Нібито вона повинна створювати домашній затишок і дбати про взаємини в родині. 

Проте психолог Кріс Норман спростовує ці твердження і переконує, що вони є наслідком панування застарілих патріархальних традицій. 

Жінці потрібна самореалізація

Насправді кожній жінці потрібно дбати над самореалізацією. На жаль, раніше дами не мали можливості повноцінно розвиватися через утиски та обмеження. Їм не залишали вибору і буквально змушували віддавати увесь час сім’ї. 

Проте прогрес не зникає безслідно. Він вплинув й на те, що прекрасна половина людства більше не буде сидіти вдома без діла лише на вимогу чоловіка. 

Жінці потрібні діти

Жінка прагне стати мамою. Проте зараз це не потребує обов’язкового створення повноцінної сім’ї. 

Інколи відсутність чоловіка в житті жінки – це лише плюс. Адже краще бути самотньою, ніж тягнути на собі партнера, який ставитиметься до своєї обраниці, як до прислуги. 

Жінці потрібні гроші

Колись жінки справді були змушені жити з чоловіками, адже самостійно вони не мали можливості повноцінно працювати й заробляти собі гроші.

Зараз все змінилося. Жінкам доступні будь-які професії. Матеріальна складова перестала бути настільки важливою у відносинах.

Звичайно, є справжні багатії, заради яких дами досі ладні на все. Проте їх насправді надзвичайно мало. 

Жінці потрібна любов

Жінкам необхідно відчувати себе коханими й потрібними. Однак турбота й ніжність є такими ж важливими і для чоловіків. Знову ж таки, ці емоції можна отримати, не перебуваючи в стосунках. 

На думку Кріса Нормана, сучасні жінки знають собі ціну. Вони не готові до взаємин з першим зустрічним чоловіком. Тепер на перший план вийшла любов, повага і хороше ставлення. Лише ці чинники зможуть втримати жінку у відносинах.

Їй потрібен надійний партнер поруч, який замінить пристрасного коханця і вірного друга. Жінки більше не розглядають шлюб як домогосподарську діяльність. Сімейні узи – це щось вище, духовне й міцне. 

А ви згідні з думкою психолога?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector