Я вирішила, що я найжахливіша дочка і більше не буду допомагати ніколи, і не буду нічого чіпати, а татові краще взагалі нічого не говорити, щоб вони не сварилися через мене

Ми з мамою любимо ходити в магазин разом. Того разу повернувшись, у неї задзвонив телефон. Вона підняла трубку і пішла поговорити з тіткою Галею, вийшла з кімнати. Наші покупки як і раніше стояли в коридорі, де ми їх залишили, коли прийшли.

Один з пакетів стояв не рівно і з нього випала пачка з печивом. У нас є собака, звуть її Джессі. Вона не зволікала і схопила пачку з ласощами. Я вчасно помітила і забрала випічку.

Суворим голосом, як зазвичай робить мама, сказала:

– Солодке шкідливо для здоров’я, потрібно їсти здорову їжу, м’ясо.

Джессі опустила голову, зробила сумні очі і повільно почала йти в іншу кімнату. Вона зазвичай так весело махає своїм хвостиком, але зараз він був опущений і тягнувся за нею.

Мені так захотілося її втішити, дати їй що-небудь, щоб вона не ображалася. Я взяла пакет, в якому однією з покупок було м’ясо. Я хотіла дістати і показати Джессі, але шматок вискочив у мене з рук і впав на підлогу.

Собака в секунду підскочила, схопила м’ясо і втекла з ним. На підлозі залишився кривавий слід. Я налякалася, що мама буде лаятися за безлад, і не знайшла нічого кращого, ніж затерти шкарпеткою. Слідів на підлозі не залишилося, але моя шкарпетка зовсім була мокрою. Я вирішила, що все в порядку, і тепер ніхто нічого не помітить. 

Розмова мами по телефону тривала. Мені захотілося допомогти їй і я почала розпаковувати пакети. В одному з них я знайшла цукерки. Як вони тут опинилися, хто їх поклав?» Думала я.

Мама завжди говорила, що вони шкідливі, псують зуби і фігуру. У нас і до цього були цукерки в будинку, але мама обіцяла їх викинути, бо я не хотіла їсти обід. Я вирішила сама їх викинути, бо мама засмутиться, що знову гроші витратилися даремно.

Я схопила їх, і побігла швидше на кухню, їх потрібно було швидко викинути. Я бігла назад з кухні до пакетів так швидко, що посковзнулася на мокрій шкарпетці і впала в пакети, які стояли в кутку. Я сильно забила коліно, а ще щось хруснуло, і я так не зрозуміла, цей звук був з пакета чи з моєї ноги.

Мама визирнула в коридор:

– Що ти тут накоїла, доню?

І я не витримала, коліно сильно боліло, і я гірко заплакала. Мама поклала телефон і підійшла до мене.

– Галя, я тобі потім подзвоню. Донечка, що трапилося. Чому сльози?

Але вона, коли розібралася, почала лаяти мене.

У пакетах були яйця і я, падаючи, розбила їх всі, м’ясо, з’їдене, Джессі було не для неї.

Воно купувалося нам на вечерю.

Цукерки в сміттєвому відрі стали останньою краплею, і мама почала кричати ще більше, мені стало дуже страшно, і я вирішила сховатися під стіл.

До мене прийшла Джессі, там ще з учорашнього дня лежала лялька, ми всі втрьох заснули.

Нам було тепло і затишно, здавалося, що хмара пройшла повз.

Через сон я почула, як мама каже:

– Куди ти залізла? Знайшла де лежати, подивіться на неї, накоїла стільки всього і спить собі спокійно.

Вставай, йди розповідай татові, що ти сьогодні накоїла.

Ми всі вийшли з укриття. Собака, весело махаючи хвостом, побігла до нього.

Тато почав  гладити і смикати за шию Джессі, вона вткнулася носом йому в руки. На мене він подивився грізно і сказав:

– У чому причина твоїх сліз? Зробила щось погане, так будь добра відповідай за ці вчинки.

– Я хотіла як краще, я думала, що допоможу мамі …

Хотів вона, давай повертайся, дам тобі по попі. Але мама зупинила його, і тато взяв собаку пішов гуляти.

Мама засмутилася ще більше.

– Ми ще й з татом посварилися, йди подумай про свою поведінку в кутку.

Я вирішила, що я найжахливіша дочка і більше не буду допомагати ніколи, і не буду нічого чіпати, а татові краще взагалі нічого не говорити, щоб вони не сварилися через мене.

Тоді я стану найкращою дочкою.

Що ви думаєте про цю ситуацію?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector