Мене замучило почуття вини, тому я хочу нарешті виговоритися. Річ у тім, що у нас з чоловіком є доросла дочка. Вона вступила в університет в іншому місті і живе окремо від нас. Ми вирішили, що цю пустоту, яка утоврилася з її від’їздом, потрібно чимось заповнити. Подумали й наважилися всиновити маленьку дворічну дівчинку.
Загалом, це була моя ідея, яка з’явилася на фоні нашого матеріального благополуччя. Мені здавалося, що ми повинні виконати якусь важливу місію і подарувати щасливе майбутнє нужденній дитині.
Я настільки захопилася бажанням зробити цю добру справу, що не чула жодних інших аргументів чи порад. У той момент я не задумувалася про наше майбутнє. Я уявляла, як принесу додому немовля і все засяє рожевими фарбами. Жодного усвідомлення відповідальності чи можливих ризиків не було. Я не думала про ті проблеми, які можуть виникнути і точно не була готова до жодних труднощів.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Коли нарешті усі папери були готові, ми приїхали в дитячий будинок, щоб забрати Даринку до себе. Під час першої зустрічі дівчинка одразу кинулася в мої обійми, але вже в машині вона почала плакати. Ці істерики тривали декілька тижнів безперестанку. Дарина не хотіла підпускати нас близько до себе і робила все можливе, щоб відштовхнути якомога далі. Звичайно, що наші очікування про вдячну дитину не виправдалися. Ми зіткнулися із суворою реальністю. Лише тоді я почала замислюватися над тим, що ж я наробила…
Так тривало цілий рік. Це було важко не лише фізично, але й морально. У мене не вистачало сили слухати постійні плачі та невдоволення. Як виявилося, у мене недостатньо сил, щоб впоратися з такими труднощами. Я любила Даринку, але моя психіка була на межі…
Зрештою, мені довелося відати її в дитячий будинок. З того часу я не можу знайти собі місця й заспокоїтися. Однак зателефонувати і поцікавитися справами дитини у мене теж невистачає мужності. Я розумію, що це вчинок не хорошої людини, але що мені робити в цій ситуації?
Що б ви могли порекомендувати жінці?
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Якби не важка хвороба чоловіка, я б ніколи знову не була щасливою…
Що змусило молодого хлопця забрати жити до себе літню сусідку?
– Доведеться трохи потерпіти! – зціпивши зуби сказала Катя, коли наважилась відвідати матір. ЇЇ вже 8 років не було у рідному місті
До нас приїхала моя мама з села. Тільки ми з нею зайшли в квартиру, як чоловік мені каже – нехай теща їде до своїх родичів. Я зібрала свої речі і поїхала разом з мамою
Відмовилася дати зовиці грошей на лікування дитини, вже накипіло. Вони ще колишній борг не повернули. Думає, що ми ті купюри малюємо чи що?
Чи вмієте Ви бути поруч зі справжнім чоловіком? Стаття, яка відкриває очі!
Художник-самоучка перетворює металеве сміття в неймовірні скульптури
Справжня любов виглядає ось так, що б там не казали
– Люди, схаменіться. Ви хочете відібрати в хлопчика ті мізерні крихти? Ваші діти набагато кращі за вас. Вони навчилися співчувати та робити добро
