Я забуду тебе, коли зустріну того, кого заслуговую

Мені доводиться писати анонімно, щоб ти не здогадався, хто автор. Я не хочу, що ти знав, як я сумую. Мені страшно, що після цього ти опинишся ще далі, а мій сум стане ще більшим.

Інколи я переборюю себе, щоб не написати, як сильно люблю і готова пробачити всі образи, лиш би ти повернувся. Тоді я б могла ще раз подивитися у твої чудові очі, в яких я просто тану.

Мені не вистачає твоїх приємних слів, обіцянок і зізнань. Я б хотіла знову почути, що є найважливішою у твоєму житті і  ти не уявляєш жодного дня без мене. 

Раніше я цього не розуміла, а зараз знаю, як це хотіти бути обманутою. Найбільше мені хочеться, щоб ти прийшов і сказав, що все було невдалим розіграшем.

Звичайно, що мене б це розгнівало і образило. Та кілька днів мовчання закінчилися б пристрасним коханням. Я б пробачила тобі все, забула і рухалася далі. Однак обставини склалися інші…

Мені стає ще гірше, коли я вкотре прокручую в голові твої слова про кохання, переконую себе в їх щирості, а потім розумію, що все в будь-якому разі закінчилося зрадою і брехнею…

Прийде час і я повернуся до нормального життя. Так, я зможу оговтатися. Я стану на ноги. Повільно, з обережністю, але я знову почну вільно дихати і кохати. 

Ти зламав мене, але зрештою я забуду про твоє існування, твої дотики, поцілунки та обійми. Забуду голос і більше ніколи не згадаю запах. Твої очі більше не будуть такими чарівними. З’явиться той, хто приверне мою увагу і доведе, що заслуговує цього.

Я зможу йому повірити і без сумніву довіритися. Він буде взаємно кохати і ніколи не зрадить, бо цінує вірність. Ти залишишся в минулому. Болючим досвідом і неприємним спогадом. Тобі вийшло зламати мене, але я не здалася.

Нарешті я навчилася любити і поважати себе. А ще я знаю ціну тим людям, які мене оточують. І кожен прожитий момент приносить насолоду.

Мені нема за що тобі казати «спасибі». Та завдяки тобі я зрозуміла, що у мене є я, а це найважливіше.

Не знаю, чи змогла б я так сильно полюбити себе, своїх рідних і друзів, якби не ти. За це я вдячна.

Чи доводилося вам переживати болюче розставання?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: