Я живу з донькою та зятем і не перестаю мріяти про те, щоб жити окремо

Інколи за спиною вже залишиться пів життя, доки ти усвідомиш, що тобі з чимось дуже не пощастило. Комусь не вдається знайти власну справу, когось турбує матеріальне благо, дехто живе з тим, кого ніколи й не кохав. Мені, напевне, не пощастило, найбільше. Бо йдеться про жіноче багатство – про дітей. 

Сталося так, що у власному домі не маю свого місця. Повдовіла я доволі рано. Залишилася з двома маленькими дітьми – сином Олександром та донькою Надією. Через п’ять років втомилася тягнути все сама. Вийшла заміж вдруге. Народився спільний син Андрій. З другим чоловіком ми прожили понад десяток літ, а потім доля нас розвела. Розлучилися. Син залишився з батьком і через декілька років емігрував з ним за кордон. Там живе й досі.

У сина від першого шлюбу життя теж не склалося. Олександр розвівся з дружиною, бо почав вживати алкоголь. Тож з речами останній приїхав до мене. А мені нічого й не залишалося – рідна ж дитина. Але життя після цього стало нестерпним. Щодня посиденьки з друзями, випивка, сварки – через подібний спосіб життя Олександра не стало, коли йому виповнилося 36.

Однак моє життя продовжувалося.

Надія вийшла заміж, як і годиться будь-якій дівчині. Зятя привела до батьківського дому й буденщина знову стала цікавішою. Жило подружжя точно не душа в душу. Тільки вічні скандали, в яких зі слів моєї доньки винна завше була я. У домі господиня вона. Я там прав не маю ніяких. Усе вона робить по-своєму. Взяли з чоловіком кредит на нову машину, а з питанням про виплати знову до мене. Я такого не розумію: люди вони дорослі, голову на плечах мають. Тож хай свої проблеми самі вирішують.

Наймолодший син, той, що Андрій, живе і працює зараз в Австрії, власної сім’ї не має. Раз на рік і в гості приїжджає. Коли розказую про свою біду, пропускає це повз вуха. Каже, що в чужі справи влазити не хоче. Тож і звідси допомоги чекати годі.

Так і виходить, що народила й виростила трьох дітей, а в результаті залишилася нікому не потрібною.

Що на Вашу думку спровокувало подібне ставлення дітей до матері?

Як слід чинити жінці в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector