Як моя собака Белла вберегла мене від лиха на дорозі

У мене є собака на кличку Белла. Минулого року мене відправили у відрядження в інше місто, тому довелося шукати людину, яка б змогла приглянути декілька днів за моїм улюбленцем. Оскільки в готелі для тварин не було місця, то я довірила Беллу своїй старшій сестрі, яка погодилася гуляти з собакою і годувати її.

Коли прийшов час вирушати в дорогу тваринка поводилася дуже дивно. Вона бешкетувала і не давала мені зібрати одяг. То речі порозтягає, то гавкає без причини. Здавалося, що вона проти мого від’їзду. Я намагалася її заспокоїти і навіть підвищувала голос, але безрезультатно.

Потім я викликала таксі, щоб поїхати на вокзал. Коли водій був на місці, я хотіла попрощатися з собакою, але ніде не могла її знайти. Часу на пошуки не були, тому я поспіхом вхопила рюкзак і пішла з дому. 

Все ж я добралася на автобусний вокзал, але не без пригод. Уже на місці я почула, що у моїй сумці хтось є. Там скавуліла Белла. Мене це неабияк здивувало. І що тепер з нею робити? Часу обмаль, тому відвезти додому не варіант. Залишити собаку також не могла. Довелося брати з собою. Прийшов час займати своє місце в автобусі, але Белла знову почала дивно поводитися. Вона голосно гавкала, а потім вирвалася з моїх рук і почала бігати салоном. Пасажири перелякалися, але ніхто ні міг її зупинити. Люди обурювалися, бо рейс затримувався. У кожного були свої плани та свої справи. 

Зрештою, мене попросили покинути салон автобуса. Белла одразу ж заспокоїлася. Я зачекала на сестру, яка мала приїхати по собаку. Через деякий час мені повідомили, що автобус, в якому я мала їхати, потрапив в аварію. Це не вкладалося у моїй голові, адже виходить, що мій домашній улюбленець відчував це і зробив все, щоб врятувати мене. Я досі вдячна Беллі за її героїчний вчинок. 

А ви чули про схожі ситуації, коли тварини рятували своїх господарів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector