Як боротися з мурахами в оселі: перевірені методи

Про боротьбу з мурахами знають не всі, хоча варто було б. Переважно вони асоціюються з вулицею, адже будуть свої гнізда там, але коли вони потрапляють в дім…

Цей метод допоможе позбутись небажаних мурах в будинку.

Ми добре знаємо з дитинства, що комахи — це істоти, які можуть нести для нас загрозу. Вони можуть вкусити, вжалити, заразити інфекцією, зробити боляче чи просто зіпсувати продукти. Але варто сказати, що люди самі їх приваблюють. Неохайний спосіб життя, який виявляється в брудному посуді, неприбраних крихтах їжі по всьому домі і смітті, яке вже тиждень ніяк ніхто не винесе з дому.

Мурахи часто придивляються до вашого дому влітку. До речі, домашні мурахи безпечні. Єдине, що нам заважає — це їхня присутність на меблях, в посуді, поміж продуктів, адже явище не дуже приємне.

Але є спосіб, який назавжди позбавить вас від цих гостей. До речі, цей спосіб є безпечним для вас, ваших діток і домашніх тварин.

Весь секрет в олії гвоздики. Саме її часто рекомендують брати в дорогу, бо вона відлякує комарів. Але виявляється, не лише комарів, а й мурах!

Розлийте декілька крапель олії по кутах кімнати і вони одразу втечуть! Якщо площа будинку велика, то можна приготувати спеціальний розчин. На склянку теплої води — 5-6 крапель олії гвоздики. Перемішайте і протріть підлогу в усіх кімнатах.

Олія відлякає мурах і вони миттю втечуть! За добу ви вже їх не знайдете. Річ у тім, що мурахи не терплять фенолу — отрута в олії гвоздики. До речі, приготуйте спрей з олії гвоздики і беріть з собою у поїздки. Ніяких комарів, мурах і навіть кліщів навколо себе не побачите.

Для такого розчину потрібно на склянку теплої води додати 1 ч л олії і 1 ст ложку спирту. Перелийте в пляшечку з розпилювачем і збовтайте. Цим розчином можна також обробляти одяг і домашніх улюбленців.

Як ви боретесь з шкідниками?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector