Як чоловік тебе цілує, так і любить: 8 типів поцілунку і що вони означають

Допомогти зрозуміти щирі наміри партнера і справжнє ставлення до вас можна завдяки його поведінці. Наприклад, кожен тип поцілунків має своє значення. 

Поцілунок однієї губи

Партнери не поспішають розвивати поцілунок і зупиняються лише на одній губі. Це ознака високих почуттів кохання.

Поцілунок в щічку

З одного боку, він означає, що між вами лише дружні стосунки, але з іншого, це можуть бути перші кроки сором’язливого партнера, який не хоче нікуди спішити. Вам залишається лише спостерігати, як будуть розвиватися події, щоб остаточно зрозуміти справжні наміри. 

Із закритим ротом

Це свідчить про те, що між вами є образи та недомовленості. Замкнутий рот символізує своєрідний бар’єр, що не пускає іншу людину у ваш особистий простір. У таких стосунках не обійтися без відвертої розмови про наболіле. 

Французький поцілунок

За допомогою цього поцілунку партнери дізнаються більше інформації один про одного. Загалом, це означає, що вам потрібно пізнати свою половинку ще глибше. 

Поцілунок Людини-Павука

Цей поцілунок свідчить про неординарність та креативність вашого партнера. Він готовий дивувати вас і робити сюрпризи. 

З покусуванням

Між пристрасними людьми може виникати поцілунок з покусуванням. Це означає, що у вашому інтимному житті все гаразд і на духовному рівні ваші відносини в порядку. 

Ніжний поцілунок

Він є початком більш рішучих та серйозних кроків. Адже ніжний поцілунок пробуджує бажання і пристрасть. Він натякає на те, що потрібно його розвивати. Це звичайний сценарій для повноцінних стосунків. 

Поцілунок ангела

Цей вид поцілунку символізує турботу, любов і довіру. Партнер демонструє те, що поруч з ним ви в безпеці. Він готовий підтримувати вас і завжди бути поруч. 

Чи знали ви, що символізує кожен тип поцілунку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector