Як перестати боятися, що чоловік піде до молодої

Після 50 років у багатьох жінок виникає страх того, що їх стосунки з чоловіком давно втратили свою родзинку та цікавість, а отже він може проміняти її на якусь молоду дівчину. Що ж, тема доволі непроста, тому тут варто звернутися до спеціалістів та послухати їх поради, що ми власне й зробили. Сподіваємося ця інформація допоможе вам врятувати вашу родину та не втратити любов до себе!

Чого не варто робити?

  • Слідувати молодіжним трендам. Деякі жінки вважають, що можна просто підколоти губи, одягнути молодіжний одяг і показатися у такому образі своєму чоловікові. В ідеалі, він має на вас подивитися та зрозуміти, що ви вся така молода та красива й нікого іншого шукати не треба. Насправді, це так не працює і після таких експериментів ви будете виглядати, як мінімум, смішно. Приймайте себе такою, яка ви є. Врешті-решт, ваш чоловік саме через це вас і кохає. Не варто старатися занадто сильно.
  • Ревнувати. Ревність – це найгірше, що ви можете зробити. Просто уявіть, жили ви 20-30 років разом і все було добре, а тут ваш партнер раптом починає ревнувати та показувати свою недовіру, встановлює якісь рамки. Жінки, ми ж чудово знаємо, що будь-які правила хочеться порушити, а обмеження – зруйнувати. Не підштовхуйте свого чоловіка до зради незрозумілими підозрами.
  • Завести залицяльника та довести чоловікові, що на вас ще є попит. Дуже дурне рішення з боку мудрої жінки, оскільки такий крок може остаточно зруйнувати стосунки, які ви будували роками. Так, одразу вам буде цікаво та приємно, що чоловіки звертають на вас увагу, але це відчуття швидкоплинне.

У багатьох жінок після довгих років шлюбу виникає страх все втратити тому, що між партнерами вже давно зникли спільні інтереси та справи, які раніше робили їх шлюб набагато міцнішим. Можливо, ви взагалі одружилися тільки заради дитини, а зараз вона виросла, покинула сімейне гніздо, а ви просто не знаєте що робити далі. Такі ситуації трапляються доволі часто, але не варто думати, що вашого чоловіка геть не нервує ця тема. Він переживає точнісінько так само!

Що робити для зміцнення стосунків?

Для того, аби перемогти свої страхи та повернути у стосунки цікавість та нові відчуття, можна прислухатися до порад психологів. 

  • Разом подорожувати. У вас нарешті з’явився час на ваші стосунки, чому б не поїхати у подорож? Спільні враження та нові емоції зміцнюють будь-які стосунки незалежно від віку. Можна просто поїхати у сусіднє місто, чи піти у гори. Все залежить від ваших уподобань.
  • Проводити більше часу разом. Діти вже влаштовують власне життя, а вам необхідно зайнятися своїм. Так, всі ми занадто зайняті, але снідати та вечеряти можна разом, за одним столом. Займіться ремонтом, обговоріть потрібні покупки, заплануйте поїздку або просто подивіться хороший фільм. Головне, аби ці справи ви робили разом.
  • Час для двох. Виділіть раз на тиждень час, який ви можете провести весело та цікаво. Можете піти у кіно, або зустрітися з друзями та влаштувати вечірку. Активуйте свою фантазію та займіться планування активного відпочинку разом із партнером. 
  • Не бійтеся говорити відверто. Майже усі пари бояться суперечок, адже осад після них не дуже приємний. Виникає він лише в тих випадках, коли люди відмовляються чути один одного. Якщо ж ви можете спокійно поділитися з партнером своєю думкою, вислухати його та прийти до спільного вирішення питання – вашу родину можна сміливо назвати щасливою та ідеальною.

Порада чоловікам

Взагалі, цю статтю мають читати не лише жінки, а й чоловіки. Якщо ви бачите, що ваша жінка поводить себе якось дивно, стала більш нервовою та наляканою, можливо вона просто боїться вас втратити? Зробіть крок на зустріч та запевніть її у тому, що всі ці переживання марні! Але покажіть їй це вчинками, а не словами. 

А якщо ваш чоловік все ж вирішив втекти від проблем під молоду спідницю не варто горювати, для чого вам такий чоловік? Ви чудова жінка, яка зможе побудувати щасливе життя й без нього!

Наша команда бажає всім міцного кохання та терпіння у вирішенні всіх проблем!

У вас виникав страх, що ваш чоловік може піти до молодої дівчини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector