Як прикрасити ялинку так, щоб у році Білого Щура щастило

Дати у календарі впевнено рухаються у напрямку 2020-го. До святкування Нового року залишилось зовсім нічого. От-от в усіх оселях запахне олів’є, мандаринами і шоколадом. І якщо у вас генеральне прибирання уже йде повним ходом, то за лічені дні можна переходити до кроку наступного – прикрашання ялинки. Новорічна ялинка – одна із небагатьох традицій з дитинства, що зберігаються і у зрілому віці. Є у будинку діти чи немає, у мить прикрашання ялинки кожен по-особливому трепетно переживає теплі спогади із дитинства. Відтак, ялинка уже давно стала символом любові та близькості. Адже навколо неї, кожного року, збирають усі такі близькі серцю люди.

Зрештою, не варто забувати, що ялинка не завжди вважалась особливим хатнім декором, що зближує людей. Хвойне дерево в оселі – це атрибут з часів язичництва. У давні часи ялинка слугувала оберегом від злих сил, а також – своєрідним тотемом, поруч з яким усі бажання неодмінно здійснюються. Так люди у ті часи почали вішати на ялинку різні символи, що втілюють їхні мрії і прагнення. До наших днів ця традиція дійшла у вигляді прикрашання ялинки іграшками.

Тож, виникає запитання, як же загадати бажання на новорічній ялинці так, щоб воно неодмінно здійснилось? Давайте з’ясовувати.

Загадуємо бажання

Найпростіший спосіб – гадати на голках. Це, звісно, стосується тільки живої ялинки. Тільки-но ви внесли до хати зелену красуню, загадайте бажання. Якщо до завершення святкового сезону ялинка відпустить нові свіжо-зелені голочки – бажання неодмінно здійсниться.

Другий спосіб більш традиційний. Лише додайте до декору ялинки іграшки, що втілюють ваші побажання. Якщо ж у новому році ви ставите за мету матеріальне забезпечення – прикрасьте ялинку грішми. А от від цукерок на вічнозеленому дереві вам у прийдешньому році буде солодко.

Розміщуємо ялинку за фен-шуєм

Щоб ялинка приносила вдачу у новому році, не менш важливим є і її розміщення у домі. Спершу вам слід визначитись, що у прийдешньому році для вас буде найважливішим. Кар’єра, романтичні стосунки, сім’я чи матеріальне забезпечення – а після будемо вирішувати, де ж поставити зелену красуню, щоб усе в житті пішло на лад.

Усі ми звикли, що в оселі є “спеціальне” місце для ялинки. Втім, як переконує древня китайська традиція фен-шуй, кожне місце у домі сповнене певною енергетикою, що впливає на ваше життя. І якщо ставити у “правильні” місця “правильні” речі – у житті пануватиме тільки мир і добробут. Ялинка цьому винятком не стала. Такий важливий атрибут свят поставлений у визначене енергетичне місце може здійснювати бажання.

Ялинка у центрі кімнати – на здоров’я. Розміщене дерево на схід сприятиме сімейній гармонії. Якщо бракує матеріальних статків – змістіть ялинку у напрямку півдня. Південно-західна частина оселі відповідає за кохання. А от захід, за фен-шуєм, віщує у сім’ї поповнення. Ставите за ціль у прийдешньому році подорожі? Нехай ваша ялинка “дивиться” у напрямку північно-західному. А от кар’єристам варто ставити настільки енергетично цінний атрибут свята на північ.

Прикрашаємо ялинку

Символ прийдешнього року – Білий Металевий Щур – прихильний до відтінків холодної кольорової гами. Вам ніхто не натякає, що улюблені червоні ялинкові прикраси варто викинути на смітник. Але краще розбавити яскраві акценти більш стриманим тлом. Згідно з останніми трендами декору, вдало виглядатимуть ялинки, виконані у кількох тонах. А ще краще – монохром. До зелених ялинок пасуватимуть іграшки у білому кольорі, до “засніжених” красунь можна додати сріблястих чи блакитних прикрас. А якщо ви прагнете вкотре вразити гостей красою вашої новорічної ялинки – виконайте її декор із одного тільки кришталю (якщо, звісно, діти чи домашні улюбленці не стануть на заваді). Стосовно гірлянд та освітлення, продовжує діяти принцип “чим більше – тим краще”.

Не забувайте також про такий важливий у прийдешньому році символ щура. Додайте до вашого інтер’єру милу фігурку цієї тваринки – і нехай 2020-ий рік буде для вас успішним і щасливим.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector