Як Віра запитала рецепт шарлотки і гірко про це пошкодувала

– Яка у вас проблема? – ввічливо запитав психотерапевт.

– Розумієте, я просто хотіла дізнатися рецепт шарлотки, – відповіла Віра.

– А ви часом не помилилися? Я взагалі лікар, а не кондитер, – здивовано сказав чоловік.

– Ні, ви не зрозуміли. Це початок всієї історії.

***

В суботу вранці Віра вирішила приготувати своїм хлопцям шарлотку. Хотілося потішити їх чимось смачненьким. Жінка ніколи її не готувала, але чоловікам дуже вже сподобався цей десерт у ресторані, то хіба ж вона не може так приготувати вдома? 

От вона й написала у Фейсбуці: “Дівчатка, підкажіть прости, але смачний рецепт шарлотки.” 

Подруга миттю відповіла на пост: “І є в тебе бажання возитися з цим в суботу”. Віра швидко відповіла: “Хочу чоловіків своїх потішити”.

Інша подруга написала: “Краще б поспала ще!”. А потім ще й додався коментар малознайомої панянки: “Нема чого їх розбещувати, нехай чоловіки самі собі їсти готують. А то потім взагалі на голову вилізуть”. Після цього коментарі летіли один за одним: 

“У вас і так син повненький, для чого погіршувати ситуацію?”, “От-от! Чоловік має не кращий вигляд. Нехай бігати йдуть, а не шарлотку жувати”, “Це ж якесь рабство. Себе потрібно цінувати!”, “Ви тільки гляньте, її просто експлуатують, а вона радіє”, “Я б вже на розлучення подавала. Як терпіти таке ставлення?”.

З самого початку Віра ще намагалася щось відповідати. Вона ж просто просила рецепт шарлотки, а баталії там розгорнулися далеко не навколо цього десерту. Всі обговорювали важку долю Віри та її зовнішність. 

“Ти й на себе подивися. Мабуть, вже будь-яким способом намагаєшся чоловіка втримати”, “Колір волосся – це просто жах!”, “Та й манікюр не кращий”.

Істерика росла з кожною секундою. До обговорення долучалося все більше незнайомих людей. Коментарів було вже більше сотні. Жінка, звичайно, могла просто видалити пост та покінчити з цим, але вона продовжувала все читати. А потім просто розплакалася. 

Чоловік намагався запитати що трапилося, але Віра не хотіла ділитися своїм нещастям. Як зізнатися в тому, що її довели якісь віртуальні коментатори. Того дня вона пила і валеріанку, і заспокійливі, от тільки вони не сильно допомагали. Всі вихідні вона пролежала у ліжку, а телефон навіть боялася взяти в руку, тому заховала його в далекий ящик. 

В понеділок вона прокинулася та зрозуміла, що їй треба до психотерапевта, адже вона хвора та нервово нестійка. 

Чоловік уважно її вислухав, посміхнувся та сказав: 

– Голубонько, з вами якраз все добре. А важко хворі ось ці всі, коментатори.

А ви колись потрапляли у такі ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector