7 відмінностей ванних кімнат у різних країнах світу

Традиції оформлення та облаштування ванних кімнат у різних країнах можуть сильно відрізнятися. Найбільше дивують країни Азії, проте навіть у знайомих нам державах теж є багато цікавого. От ми й вирішили поділитися з вами деякими незвичайними речами, які можна знайти у ванних кімнатах у різних куточках світу. 

1. Незвичайне мило в громадських туалетах Кореї

У вітчизняних громадських туалетах зазвичай розташовуються дозатори з рідким милом. А от в Кореї такого немає. Мандрівники розповідають, що там взагалі важко знайти мило і якщо воно є, то найчастіше представлене у твердому варіанті, який прикріпляється до спеціальної металевої палички.

2. В деяких туалетах Японії є аварійні кнопки

В деяких громадських туалетах Японії можна знайти спеціальну аварійну кнопку, яка посилає сигнал охоронцям, які можуть надати допомогу в екстреній ситуації. Іноземці часто плутають цю кнопку з кнопкою зливу, проте це дуже корисна річ, особливо для літніх людей. 

3. У Японії існує система Sound Princess

Деякі жінки можуть соромитися того, що хтось інший може почути їх перебування в туалеті. Саме тому інженери створили спеціальний механізм, який при потребі видає звук зливу води, без фактичного зливу. Таким чином можна зекономити воду. 

4. У Китаї досі є такі туалети

Більшість районів Китаю досі мають низькі туалети. У деяких місцях можна знайти класичні унітази, проте здебільшого всі вони однакові. Далеко не всім людям зручно ним користуватися, адже потрібно вміти тримати рівновагу. 

5. Туалети в Камбоджі мають шланг

Камбоджійські туалети – дуже цікава річ. По-перше, знайти там громадський туалет надзвичайно складно. По-друге, використаний туалетний папір потрібно викидати виключно у спеціальний кошик, аби не забивати каналізаційні системи, тому що вони в них доволі слабкі. Окрім того, майже всі туалети оснащені спеціальним шлангом для миття та зливу. 

6. Ви можете знайти універсальні туалети в США, Канаді, Японії та Таїланді

Таким громадським туалетом може користуватися абсолютно кожен. Сюди входять жінки, чоловіки, діти, трансгендери, люди з обмеженими можливостями та люди похилого віку. Корисна річ для батьків, які допомагають своїм дітям користуватися туалетом. 

7. В Індонезії ліва рука використовується для туалету, а права для їжі

У деяких культурах люди ділять руки для гігієни та для їжі. Індонезія – одна з них. Якщо ви передасте їм якісь речі лівою рукою, це вважатиметься грубістю, оскільки вона вважається “рукою для витирання”. А от правою можна їсти та допомагати іншим. 

Що здивувало вас найбільше?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector