Як ввічливо пояснити жінці, що я не хочу і не буду вкладатися в чужу дитину? Я не жадібний і непогано заробляю, але я не хочу витрачати свою зарплату на чужу дитину! Я хочу свою!

Зустрів прекрасну жінку. Нам по 30, ми схожі за характером, у нас чудові стосунки. У неї є маленький син, вона мені розповіла про це відразу.

Я її зрозумів і прийняв, але поставив умову – у дитини є свій батько, і хай він його утримує.

Я не збираюся його уникати, але дарувати іграшки, одяг і в цілому забезпечувати його я не хочу. Будемо дружити і спілкуватися, але не більше. Тільки за таких умов я погодився з’їхатися.

Вона сказала, що всі матеріальні витрати за сина ляжуть на неї і на її колишнього чоловіка. Все-таки, це дійсно не моя турбота. Пару місяців все складалося чудово – її колишній справно надсилав матеріальну допомогу, вона щось сама купувала своєму пацану.

На мені витрат ніяких не було. Але недавно почалися ввічливі прохання купити смачненького або одяг якийсь.

Я не жадібний і непогано заробляю, але я не хочу витрачати свою зарплату на чужу дитину! Я хочу свою! Я вражений, що вона може у мене таке просити після нашої домовленості! Невже вона забула? Я не хочу її образити і мені трохи соромно нагадувати про свої умови.

Як максимально коректно поставити її на місце і змусити не звалювати на мене фінансові питання, що стосуються її сина?

Що ви про це думаєте?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector