Як закохати в себе чоловіка відповідно до його знаку Зодіаку?

Мабуть, це найповніша інструкція по завоюванню сердець чоловіків різних знаків Зодіаку!

Як закохати Овна

Чоловікам цього знака Зодіаку подобається увага до своєї персони, а тому вони зацікавляться жінкою, якій вони будуть цікаві як особистість, якій цікаві їх захоплення, думки, робота. Чоловік все побачить у ваших очах. Жестам і погляду він довіряє більше ніж словами.

Як закохати Тельця

Щоб закохати чоловіка своєї мрії, потрібно бути яскравою особистістю, перш за все яскравою зовні. Будь у панянки хоч три вищі освіти, якщо вона прийде на побачення в пом’ятих джинсах або з облізлим манікюром, Телець втече від неї, не чекаючи кінця побачення.

Як закохати Близнюків

Представник цього знаку Зодіаку цінує дружбу, а тому, щоб завоювати його серце, вам потрібно міцно здружитися. Повинно бути чимало тем для розмов, щоб він виділив вас серед численних друзів. Загалом, потрібно бути з таким чоловіком «на одній хвилі».

Як закохати Рака

Як не крути, а цей чоловік представляє водну стихію, а тому за своєю природою – естет, який зустрічає по одягу. Його здатна підкорити яскрава і доглянута дівчина, з приємними манерами, не вульгарна і не зухвала.

Як закохати Лева

Для цього потрібно володіти однаковими моральними цінностями. Чоловік повинен розуміти, що поруч з ним знаходиться жінка, яка завжди каже правду, яка не буде зраджувати й стане його підтримкою і надійним тилом.

Як закохати Діву

Щоб закохати в себе представника знаку Діва, перш за все, не потрібно показувати свій інтерес. Чоловік сам повинен зацікавитися і проявити свою симпатію. Це обов’язкове правило, без якого відносини просто не зав’яжуться.

Як закохати Терези

Закохати в себе представника даного знака нескладно, але для цього потрібно мати з ним багато спільного. Якщо відчуваєте, що перебуваєте «на одній хвилі», якщо відчуваєте гармонію, значить, у вас є всі шанси на спільне життя. В іншому випадку цей чоловік відправиться на пошуки ідеалу.

Як закохати Скорпіона

Чоловік цього знака Зодіаку постійно змагається, навіть зі своєю коханою. Він бажає перевершувати партнерку, а значить, якщо жінка хоче утримати такого чоловіка, їй потрібно хитрувати, даруючи йому почуття переваги буквально у всьому.

Як закохати Стрільця

Закохати в себе такого чоловіка просто. Він жадає зануритися у вир кохання, досить його просто поманити. До речі, часто Стрілець вдає з себе вишуканого гурмана, а в підсумку клює на простачку, яка йому посміхнулася.

Як закохати Козерога

На відміну від інших чоловіків, Козерога можна підкорити зовнішньою красою. Його приваблює скромність, вишуканість, інтелект і знання в різних областях. Він просто повинен побачити в жінці себе, і на цьому пошук судженої буде закінчений.

Як закохати Водолія

Домогтися цього непросто, адже навіть зав’язавши стосунки, цей чоловік ще довго не зізнається собі в тому, що дійсно закоханий. Йому потрібно ужитися, змиритися з цією думкою.

Як закохати Рибу

Завоювати серце цього хлопця нескладно. Треба бути відвертою, щирою, живою і неймовірно чуттєвою. Ці чоловіки люблять філософські бесіди, їм необхідний опонент, з яким можна вести довгі дискусії, сперечатися і знаходити істину.

А хто ваш коханий за знаком Зодіаку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector