Яка ви жінка, згідно з формою ваших губ?

Існує величезна кількість найрізноманітніших тестів, які відкривають нові глибинки особистостей. Але зовнішність людини також є дуже важливою. Форма носа, довжина пальців, опущеність повік та ширина брів… Цього разу пропонуємо вам дізнатись щось про себе за формою губ.

За формою губ можна дізнатись дещо про людину, яка перед вами. А щось перевірити себе, пропонуємо вам переглянути характеристику особистості до кожного з виду губ. Не рекомендуємо вам ставитись до цих тлумачень особливо серйозно і приймати через нього важливі рішення щодо стосунків з кимось, однак мати на думці ці характеристики не завадить.

Отже, яка ж ви жінка, згідно з формою ваших губ?

Оглянули себе в дзеркалі? А картинку? Читайте!

Губи # 1 Ви дуже авантюрні, кокетливі і енергійні, однак часто зберігаєте свою холоднокровність і тих випадках, коли вам це на руку.

Губи # 2 Ви оптимістичні і милі. Завжди бачите світ лише з позитивного боку, вмієте в цьому шукати позитив. Якщо будете за таким принципом жити і надалі, то успіх не забариться.

Губи # 3 Ви товариська, ніжна і чарівна жінка. Саме тому у вас така велика кількість друзів, товаришів, знайомих. Ваша комунікабельність добре помітна, але не варто забувати, що не всі знайомі є справжніми друзями і можуть підтримати вас у складний час. Не варто повністю віддавати себе іншим, залиште щось і для себе.

Губи # 4 Ви амбітна людина і завжди прагнете до чогось більшого, вищого, кращого. Звісно, така позиція вам на користь, але лише до певної міри! Не переставайте помічати справжні моральні цінності через купи золотих гір.

Губи # 5 Ви надзвичайно інтелектуально розвинені. Можете підкорити весь світ і вести за собою людей, а ще давати слушні поради.

Губи # 6 Любов — ваше призначення і сенс життя. Ви потребуєте любові і готові віддавати її іншим. Але якщо ж ви раз обпеклись, то почати спочатку вам складно.

Губи # 7 Егоїстичність і бажання бути в центрі уваги видають вас. Надаєте велике значення приємним дрібницям, головне, щоб усе крутилось навколо вас. Саме з приємностей складається ваше щастя.

Губи # 8 Ви дуже самовіддана людина. Надзвичайний альтруїст, яких ще треба пошукати! Ваше щастя у тому, щоб дарувати його іншим, а найдорожчою є сім’я.

Губи # 9 Бути пупом землі — ваша сутність. Ви обожнюєте дбати про свій зовнішній вигляд, надавати велике значення зовнішній оболонці. Ви хочете від життя все й одразу. Дивно, але ви це одразу й отримуєте.

Впізнали себе?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector