Шукай того, хто полюбить тебе такою, як ти є

Кохання – це складна річ, яку ми часто малюємо у своїх фантазіях. Самотні люди уявляють ідеальних партнерів, а ті хто вже будує стосунки намагається підкорегувати їх та зробити ідеальними.

А з ким взагалі варто будувати ці стосунки? Можливо справа у зовнішній красі, або розумових здібностях? Можливо варто шукати художника, або навпаки, дослідника, який разом із вами відправиться у цю цікаву подорож?

Кожна людина має з цього приводу свою думку. Хтось шукає красивого, хтось заможного, хтось розумного, або дурного. Інші керуються віком, та мало хто звертає увагу на почуття. Я кажу не про мурашки на тілі, а про те, коли у серці виникає тепло, а в його обіймах ти почуваєшся як у найбезпечнішому місці на світі. Коли ти дивишся в його очі та бачиш щире захоплення не лише твоїми перевагами, а й дивними звичками. 

Шукай того, хто буде приймати тебе такою, яка ти є. Той, хто дійсно тебе кохає не змусить робити вибір та відмовлятися від важливих для тебе речей. Не варто фокусуватися на матеріальних та фізичних сторонах чоловіка. Зазирни у внутрішній світ людини, там ти знайдеш набагато більше відповідей, які говорять голосніше за будь-які слова.

Ви вже знайшли свою людину?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector