Які продукти з кухні підійдуть для підгодовування кімнатних квітів

Погодьтеся, що магазинне різноманіття хімії та добрив для рослин вражає. Та навіщо витрачати зайві гроші, коли все необхідна у вас вже є на кухні?

Ось наприклад:

Цукор.

Використовуйте воду підсолоджену цукром для поливання кімнатних рослин, а особливо для фікусів та кактусів.

Виконуйте цю процедуру не частіше, як 2 рази на місяць.

Аспірин

Оприскуйте рослини для підвищення їхнього імунітету розчином аспірину у воді. Достатнього всього лиш однієї таблетки на 2 л води.

Янтарна кислота корисна при боротьбі зі шкідниками, що завелися у корінні. Тільки контролюйте концентрацію і не зловживайте ним.

Жмихи від натуральної кави для ефекту вологого ґрунту на довше перемішайте гущу кави з ґрунтом, проте не всі рослини люблять вологу — пильнуйте

Шкірка цитрусових фруктів настій зі шкірок цитрусових і води прекрасно підходить для поливу зелених рослин. Просто дайте настоятися 3-4 дні та використовуйте.

Настояти воду можна і на цибулевому лушпинні. Залийте цибулиння окропом та дайте настоятися 5-7 год. Проте не підливайте рослину цим настоєм, а оприскуйте ґрунт від шкідників.

Яєчна шкарлупа універсальна річ для вазонів. Її можна використовувати як джерело корисних речовин і просто подрібнити у ґрунт, або настояти воду на шкарлупі та поливати квіти.

А як ви підживлюєте та доглядаєте квіти?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: