Які знаки Зодіаку мають сильну енергетику

Є люди з “лихим оком” – це ті, що можуть проклинати й наводити причину. Розпізнати цих людей можна за приналежністю до певного знаку Зодіаку.

Дехто мусить знати заклинання і проводити спеціальні ритуали, щоб  спроєктувати свій негатив на іншу людину, а дехто може зробити це несвідомо. Інколи вистачає одного злого погляду і якогось недоброго  побажання. щоб “жертва” почувала себе зле, захворіла, або потерпіла якесь горе. Особливо вразливими є діти.

Вміння наврочити може бути вродженим, і частково залежить від приналежності до знаку Зодіаку.

Близнюки, Скорпіон, Козоріг, Риби – ці знаки мають сильну енергетику і можуть запросто передати свій негатив кривднику. Ті, хто народилися під цими сузір’ями здатні послати наврочити одним лише словом, чи навіть поглядом.

Скорпіони змалку зауважують, що мають здібності передавати свою злість. Вони часто користуються цими здібностями навмисне.

Натомість Близнюки часто не усвідомлюють, яку шкоду завдають тим, кого обговорюють, чи проводять злим поглядом. Представники цього знаку люблять попліткувати, пожалітися на когось і покритикувати людей, які їм не вгодили. Близнюкам варто слідкувати за тим, що вони бажають навколишнім, якщо вони не хочуть нікому нашкодити.

Риби та Козороги ховають в собі гнів та образи дуже довго, але коли час розплати настає, то кривднику приходиться не зразу. Погрози цих знаків справджуються в усіх деталях. Але бажаючи комусь зла, вони й самі стають жертвами своїх прокльонів. Негативний пристріт обов’язково повернеться до Риби чи Козорога. Тому їм варто навчитися контролювати свій гнів.

Решта знаків – Овен, Телець, Рак, Лев, Діва, Терези, Стрілець, Водолій не наділені особливими здібностями пристріту. Але, звісно, треба враховувати вроджені можливості, генетику та особливості дати народження.

Ви вважаєте себе людиною з сильною енергетикою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector