Як захистити себе від чужої негативної енергії: 5 важливих правил

Всього 5 правил і ви навчитесь абстрагуватися від чужої негативної енергії.

Емпатія – це здатність людини розуміти й відчувати на собі емоції інших людей. Симпатія – це прояв співчуття. Люди, які часто відчувають симпатію та емпатію до навколишніх завжди страждають від того чужого болю і негативу, які вони вбирають в себе.

Депресія і негатив заразні. Всього 10 -15 хвилин поруч з такою людиною, і ви можете зіпсувати собі настрій на весь день. А що вже говорити за довгу розмову чи спільне проживання з такою токсичною людиною.

Всього 5 порад допоможуть вам захистити себе від чужого негативного впливу:

1) Пам’ятайте, що ви не можете догодити всім.

Ви не зможете подобатися всім, бо у різних людей різні смаки. Та ви й не мусите задовільняти чиїсь очікування. Орієнтуйтеся лише на власні потреби та смаки.

Залежність від чужої думки лише вимотає з вас всі соки, але так і не принесе бажаного результату. Краще зосередьтесь на іншому, переналаштуйтесь на більш продуктивні та позитивні цілі.

І не намагайтесь змінювати увесь світ заради добра. По-перше, ви не зможете цього зробити, а, по-друге, ви витратите недарма свою енергію.

2) З обережністю запрошуйте у своє життя інших людей.

Ваша душа та розум – це ваш власний храм. Ви самі вирішуєте кого запрошувати. кого впускати, чи повинні роззуватися на вході й тягнути бруд за собою.

Не забувайте, що більшості людей притаманна наглість. Якщо ви сьогодні дасте людині шматочок хліба. завтра ця людина вимагатиме від вас цілу буханку. Якщо ви запросите когось  на день, то будьте готові, що вони можуть залишитися на тиждень. 

Нас змалку вчать бути щедрими, але ми самостійно мусимо навчитися не давати себе при тому в образу. Потрібно вміти відмовляти людям без ніяковості.

3) Припиніть звертати увагу на неприємних людей.

Паразити завжди шукають господар, щоб вижити. Якщо ви станете тим самим господарем, то постраждаєте від ненаситності паразита. Він забере увесь запас вашої енергії, а потім просто знайде собі іншу жертву.

Приязність – це хороша річ, але ви мусите встановити межу, яку ніхто не зможе перетинати.

Можливо, у вашому житті є людина, яка постійно виливає на вас свої проблеми.Вона вважає, що просто по-дружньому ділиться з вами, а насправді знищує вас зсередини.

Поважайте себе, не дозволяйте іншим людям сідати вам на вуха коли вони того захочуть. Зупиняйте розмову, коли вам важко, чи ви не готові дослухати її до кінця. Так ви зможете зберегти свою життєву енергію. 

4) Дихайте на природі.

Частіше перебувайте на вулиці : гуляйте, або займайтеся спортом. Почніть дихати на повні груди свіжим повітрям аж до запаморочення.

Правильне дихання збільшує циркуляцію крові по організму і допомагає вам заспокоїтися.Такі процедури забезпечать вам спокій і стійкість до стресу.

5) Візьміть на себе 100% відповідальність за свої думки й емоції.

Ви повністю відповідальні за те, як себе почуваєте. Адже є безліч способів поліпшити собі настрій. Якщо не ігнорувати потреби свого тіла і користуватися порадами для заспокоєння після стресу, можна вивести себе з негативу.

А якщо поруч вас знаходиться джерело тиску й агресії, то постарайтесь відірватися від нього і втекти якомога далі. Ніхто не має право зробити з вас жертву.

Оточіть себе позитивними людьми, навчіться відмовляти енергетичним вампірам і не терпіть там, де ви більше не можете терпіти.

А як ви захищаєте себе від чужих негативних емоцій?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector