Який тип чоловіків приваблює ваш знак Зодіаку

Прочитайте цю статтю, а потім згадайте, які чоловіки з’являлися у вашому житті. 

Овен

Жінка Овен – це вічна пригода. Тому саме шукачів пригод вона приваблює в першу чергу. Чоловіки, які захоплюються Овнами не люблять нудьгувати та протирати штани в офісах. Їм потрібно жити, а не існувати. Вони готові на будь-який ризик, заради нового досвіду. І саме жінка Овен їх надихає на нові звершення. 

Тому що з нею нудно, вона сама зашнурує взуття тугіше і відправиться в мандри.

Телець

Це мудра і спокійна жінка, яка подобається сформованим чоловікам, а не хлопчикам. Адже вона не любить драми, не буде створювати конфліктні ситуації навмисне. Вона досить зріла і самодостатня, щоб не гратися у ці ігри. І саме ті чоловіки, які прагнуть від жінки розуміння, комфорту, спокою, надійності та розуміння.

Близнюки

Чоловіки, які люблять азарт і гострі відчуття обирають собі супутниць під знаком Близнюки. Такі жінки грайливі та мінливі. Сьогодні вони одні, а завтра зовсім інші. Чоловіки ставлять собі за завдання захопити та пізнати жінку Близнюка, але це неможливо зробити достеменно. Вона завжди залишається трохи недосяжною, навіть самій собі.

З такими жінками непросто, але надзвичайно цікаво.

Рак

Жінка Рак – це та вірна дружина, в якої вдома все прибрано, діти акуратні, виховані, а на питі вже чекає вечір, адже скоро прийде чоловік. Для Рака важливо створити тепло і забезпечити рідних комфортом. Тому вони приваблюють вірних і щирих чоловіків зі спільними поглядами на життя. Вірні риби ніколи не зрадять своїх обранців, це те, за що жінку надзвичайно шанує протилежна стать.

Лев

Чоловіки, які обирають собі в пару жінок Левів знають, що вони здатні привести їх до успіху. Це справжні царі, які шукають собі цариць. Горді Леви приваблюють чоловіків своєю внутрішньою силою. Вони є відмінними мотиваторами. Заради такої жінки хочеться звертати гори. Чоловіки бояться розчарувати своїх дам серця.

Лише той, хто готовий до постійного розвитку і праці, готовий проявити свою прихильність Левиці.

Діва

Діви – це жінки, у який все чітко розставлено по полицях. Вони практичні й систематичні. Ці жінки не лише мають відмінний план на будь-яку ситуацію, але й можуть створити декілька геніальних додаткових планів на випадок непередбачуваних обставин. Саме це приваблює чоловіків у Дівах.

Дуже часто жінка зустрічає саме тих прихильників, які прагнуть в неї чогось навчитися. Але буває й так, що Діви знаходять гідних чоловіків, які поважають їх за надійність і гостроту розуму.

Терези

Терези стають справжніми бойовими подругами своїм чоловікам. Вони розумні, сильні та витривалі. Вони впевнено йдуть на будь-які випробування з посмішкою. Це жертовні жінки. Вони готові поставити своє життя на вівтар кохання та турботи за близькими. Саме тому Терези приваблюють мужніх і непересічних чоловіків, не менш відданих поривам свого справедливого та милосердного серця. 

Скорпіон

Чоловіки, які обирають собі жінок Скорпіонів, зазвичай, шукають вогонь, який міг би запалити вогонь в серці. Такі чоловіки живуть пристрастями, а Скорпіони – згусток пристрасті. Сам тому, коли чоловік починає стосунки з жінкою Скорпіоном, він отримує колосальну долю енергії. Не кожному представнику протилежної статті по зубах витримати такий сильний заряд, який здатна подарувати їм така жінка. Тому поруч залишаються лише виняткові та безстрашні чоловіки.

Стрілець

Стрільці спочатку стають для чоловіка справжніми друзями. Ця жінка може розсмішити, допомогти, підтримати. Вона не схильна до обману. Тому з нею неймовірно надійно. Ці веселощі та партнерські стосунки. які формуються між чоловіком і жінкою Скорпіоном просто магнетизмом притягують їх один до одного і вони закохуються.

Зазвичай, Скорпіонів обирають ті чоловіки, які шукають собі не лише жінку, але й кращого друга.

Козоріг

Козороги – це ті жінки, які не дадуть чоловікові можливості ледарювати. Вони не тільки йому допоможуть дійти до цілі, але й самі доб’ються успіху. Такі жінки цілеспрямовані та амбіційні. Вони вдалі маніпулятори. І роблять це так, що чоловік сам не розуміє, як згодився на провокації цієї жінки. Козороги вибудовують модель стосунків, де жінка дозволяє чоловікові керувати, але постійно непомітно нашіптує куди повертати.

Козерогів обирають амбіційні, зрілі та консервативні чоловіки.

Водолій

Жінка Водолій прагне творити добро. Вона та, яка може чітко сказати в чому сенс життя – у допомозі близьким. Ці жінки добиваються успіхів і на своїх крилах підіймають ще десятки людей. Ось такі вони сильні та надзвичайно добрі. Чоловіки, які обирають собі в супутниці Водолія теж наповнені добром і милосердям. Вони не заважатимуть своїй жінці виконувати свою місію. А, навпаки, всіляко допомагатимуть їй.

Саме тому чоловіки у жінок Водоліїв хазяйновиті та готові взяти на себе частину хатніх обов’язків.

Риби

Жінки Риби, наче музи. Вони приходять до чоловіка, як натхнення всього його життя. Такі жінки нестандартні та креативні, вони інтелектуалки й не спілкуються на заїжджені теми. Риби, нагадують німф, або мавок. Вони неземні, настільки жіночні та прекрасні, що чоловіки не можуть відвести погляди.

Зазвичай, творчі мужчини добиваються прихильності жінок Риб.

А хто ви за знаком Зодіаку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector