Який тип чоловіків приваблює ваш знак Зодіаку

 

Овен

Жінка-Овен заохочує до себе чоловіків ентузіастів, що не можуть жити спокійно сидячи на одному місці. Такі чоловіки ніколи не будуть старими занудами, адже вони відпочивають тільки тоді, коли активні і в постійних пошуках пригод. Це буде ідеальний тандем, адже жінка Овен теж знає, як можна розвеселити своє життя та додати у нього нових барв.

Чоловіки, які вибирають для себе жінок Овнів, знають, що ніколи не засумують з ними.

Телець

Чоловіки, яких приваблює жінка-Телець, потребують віддачі та справжньої лебединої вірності. Чому Телець? Бо ці жінки якщо люблять то повністю, вони не вміють на половину, адже цінують почуття понад усе.

Чоловіки, коли вибирають собі таких жінок, орієнтуються на спокій та затишок вдома, вони впевнені, що у них не буде багато конфліктів через ревнощі, адже їхні партнерки дуже розумні та мудрі.

Близнюки

Чоловіки, що захоплюються жінками-Близнюками, точно не вистачає кольорів у палітрі їхнього життя. Також, чоловіків притягує і те, що Близнюки вміють радіти навіть дрібничкам, як діти – щиро.

Для чоловіків, які хочуть мати відносини з Близнюками важливо займатися постійним розвитком та реалізацією нових проектів, де вони будуть головними організаторами.

Рак

Жінки-Раки, приваблюють до себе чоловіків, яким конче необхідна турбота та любов. Саме їхні чоловіки добре знають, що таке жіночність та як вона має виглядати.

Чоловік, який закохався у жінку-Рака, зазвичай, планує серйозні плани на майбутнє з цією жінкою, адже вони спокійні, врівноважені і вміють контролювати себе у будь-яких ситуаціях.

Лев

Чоловікам, яким подобаються жінки-Леви, подобаються жінки, що будуть затьмарювати їх, тобто вони зможуть завжди ними хвалитися та пишатися.

Переважно завжди у стосунках з Левицями чоловік вміє поступатися усім і відчувати себе окриленим лишень від думки, що біля нього цариця.

Діва

Чоловік, який прагне до стосунків з Дівами, втомився від шаленого ритму життя і хоче просто віднайти свою зону комфорту. Чоловіки цінують те, що діви не поводяться, як примхливі підлітки, а чітко знають що вони хочуть і на що можуть розраховувати.

Досить часто чоловіки, які хочуть зустрічатися з Дівами шаленіють від того, що їхня партнерка ніколи не страждає, бо розуміється на життєвих істинах, а ще вони не рідко можуть дати хорошу пораду, яка легко витягне їх з багнюки.

Терези

Чоловіки, які обирають собі для стосунків Терезів, шукають гармонії та балансу у житті.

Адже Терези вправно вирішують будь-які конфлікти та можуть впоратися із будь-якими проблемами. Зазвичай, це пара інтелектуалів, яким разом ніколи не сумку, проте для навколишніх – вони пара зануд.

Скорпіон

Чоловіки, які закохуються в Скорпіонів хочуть нарешті отримати повноцінний драйв від життя. Їм не вистачає спонтанності, дій на гарячий розум та цілей, яких не так вже й просто досягнути.

Скорпіони – гарячі штучки, які знають як і чим правильно заінтригувати та заохотити.

Чоловіки ж переконані, що зі Скорпіоном вони точно не заснуть від нудьги.

Стрілець

Чоловіки, які закохуються у Стрільців просто обожнюють гумор, щирість та сміх. Вони найбільше поважають дружбу, адже Стрільці перш за все стають хорошими друзями, а вже потім можна думати про стосунки.

Не рідко жінку-Стрільця можна побачити в оточенні чоловіків-друзів, адже вона вміє гарно товаришувати і ставити чіткі межі.

Козеріг

Чоловіки, які шаленіють від Козерога полюбили її за те, що вона теж дуже практичні та знають для чого живуть.

Чоловіки вважають, що тільки Козеріг зможе зробити їхня життя кращим, адже це жінки, що знають соб ціну, люблять гарно жити та вміють працювати над своїми помилками, не рідко займають керівні посади.

Жінки-Козероги не рідко є дружинами досить багатих чоловіків, або ж і самі керують цілими корпораціями. Тому, біля цих жінок завжди впевнені у собі чоловіки.

Водолій

Чоловіки, що люблять Водолія шукають сенс життя, адже жінка-Водолій постійно проявляє благородність, проявляє добро та турботу до усіх людей і вміє поважати людей навіть тих, які зробили їй надто боляче.

Риби

Чоловіки, що хочуть бути з Рибами точно захоплюються мистецтвом. Тільки з Рибами їм максимально комфортно, адже ці жінки бачать прекрасне у абсолютно усіх речах і вміють перетворити нікому не потрібний клаптик паперу на щось унікальне.

Чоловікам подобається ніжність та творча натура цих жінок, тому не рідно надихаються ними і починають творити щось своє.

Сподобалася стаття? Зберігайте та поширюйте, нехай подруги знають кого вони притягають до себе.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector