Яким дієсловом можна описати кожен знак Зодіаку

Чому б нам не спробувати описати кожен знак Зодіаку одним дієсловом?

Було б божевіллям розділяти всіх людей всього лише на 12 знаків Зодіаку, а ще більшим безумством було б спробувати описати людину всього лише 1 словом. З усім тим, ми все одно поділяємо людей на групи. Скількох людей ви зустрічаєте щодня і відразу ж вішаєте на них ярлики, бо до кінця їх не знаєте? Часто, чи не так? Це не завдає нікому шкоди, і я веду до того, що чому б нам не спробувати описати кожен знак Зодіаку одним дієсловом. Наш світ – дивне місце, і іноді нам просто необхідно відволіктися на якусь дурість. Цей список якраз і дозволить вам відволіктися.

Овен: “Захищати”

Деякі можуть назвати вас агресивними, але я б з ними не погодився і сказав би, що ви просто захищаєте все і всіх навколо себе. Точно так само, як і ваш ідеальний романтичний партнер Діва, ви не відчуваєте себе людиною, якщо тільки активно не допомагаєте іншим або не вирішуєте чужі проблеми. Якби лицар був одним зі знаків Зодіаку, то він би точно був Овном.

Лев: “Спокушати”

Більшість акторів – Леви за знаком Зодіаку, і на те є причина. Вся річ у тому, що представникам цього знаку майстерно вдається привертати до себе увагу і змушувати навколишніх хотіти зайнятися з ними сексом / допомогти їм / купити у них сучасні колекції парфумів. Ви не відчуваєте себе самими собою, якщо тільки не намагаєтеся довести всім навколишнім, що ви бездоганні. Ви молодець, що ніколи не втрачаєте впевненості в собі.

Стрілець: “Рухатися”

Я знаю, вам буде складно зробити перерву і перестати метушитися, писати пости в Твіттер і викладати фото в Інстаграм, щоб почути, як я говорю про те, що ви постійно перебуваєте в русі. Це стосується і відносин – представницям цього знаку потрібно, щоб вони нагадували романтичну комедію / порно фільм 24/7, а не те вони подумають щось на кшталт: “Хмм, мені здається, мені це не підходить, адже я не відчуваю, що живу по максимуму. “А потім вони йдуть і чіпляють 5 нових хлопців на заправці, щоб спробувати щось з ними.

Телець: “Направляти”

Якщо ви не розповідаєте навколишнім про своїх кордони, про те, як же вони мають рацію, або не мають рації, або ж про те як сильно ви їх потребуєте або не потребуєте, то швидше за все ви спите. На жаль, ви не можете роздавати накази людям, які живуть у вас в голові, бо щоночі в ній би проходила весільна церемонія Ліама Хемсворт, яку б вела Мадонна.

Діва: “Робити”

Швидке опитування: Ви б могли взяти на себе ще більше справ, ніж зараз? Я тільки що викликав у вас нервовий зрив? Я знаю, і мені за це дуже шкода. Я всього лише хотів продемонструвати, що ви найбільш продуктивна і цілеспрямована людина з усіх знаків Зодіаку. Це просто збіг, що всі чашки з написами типу “У Бейонсе в добі стільки ж годин, скільки й у тебе” присвячені одній відомій діві і до того ж представниці цього знака Зодіаку? Безумовно ні.

Козеріг: “Підніматися”

Вам подобаються гори? Я не знаю, це особиста справа кожного. Я веду до того, що Козероги завжди намагаються вийти на новий рівень, ніби життя – це комп’ютерна гра, в якій можна виграти. Ви цілком здатні перемогти, але вам відомо, що для цього вам доведеться кожну секунду свого життя провести, граючи в цю гру. Це завдання вам дійсно під силу.

Близнюки: “Обмінюватися”

Якщо у вашому житті ще залишилися люди, які поки ще не усвідомили, що ви є уособленням хіта 90-х років “Bitch” виконавиці Мередіт Брукс, то незабаром це зміниться. У вас є всього потроху, і в будь-який момент ви можете перетворитися на людину, яку навколишні просто не очікували побачити.

Терези: “Балансувати”

Ніхто ніколи не говорив, що вам завжди вдавалося зберегти баланс. Ви просто занадто зосереджені на цьому. Наприклад, ви можете бути жахливим хлопцем / дівчиною в стосунках, але хорошим другом. Або ж хорошим хлопцем / дівчиною, відмінним другом, але поганим працівником. Ви знаєте, що не можете в усьому досягти досконалості, але все ж намагаєтеся це зробити, щоб перекрити свої недоліки. Це гідне захоплення, правда.

Водолій: “Розм’якшувати”

Своєю дбайливою натурою і чутливістю, ви робите навколишніх більш м’якими і романтичними без особливих на те зусиль. У вашому ідеальному світі всі люди бачили б один в одному лише хороше і всі завжди б зустрічали своїх других половинок.

Рак: “Гніздитися”

Ви живете так, немов забралися під ковдру і сидите там. Ліжко? Шалено затишне. Відносини? Стабільні до жаху. Офіс? Практично ваше ліжко. У вас все схоплено.

Скорпіон: “Планувати”

Мені не потрібно навіть нічого вам пояснювати, адже поки я це пишу, у вашій голові вже дозріло 6 планів і всі з них блискучі. Так що ви просто чарівник.

Риби: “Відчувати”

Я впевнений, що якщо скажу вам всього лише одну приємну річ, у вас відразу ж прокинеться буря почуттів, тому дозвольте мені це сказати: ніколи не міняйтеся. Ви завжди відчуваєте так багато почуттів, і мені це подобається.

Яким дієсловом ви б описали себе?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector