Якщо чоловік набагато старший за дружину, він “краде” її молодість! Дослідження

Стосунки зі старшими чоловіками завжди викликали велику кількість конфліктів та обговорень. Людям просто важко повірити, що у молодої дівчини дійсно можуть виникнути серйозні почуття до чоловіка, який старший від неї на 20, або навіть 30 років. Можливо це банальне бажання добре жити, але заради таких стосунків дівчата жертвують своєю молодістю і це доводять психологи.

Виявляється, ритм та спосіб життя зрілих чоловіків дуже сильно відрізняється від молодших представників сильної статі. Молоді дівчата самі не помічають, як починають вести точнісінько такий самій спосіб життя. Вони рідко відвідують гучні вечірки та перестають вживати алкоголь. Життя стає спокійнішим та розміренішим. Але хіба ж це молодість?

Звичайно, в таких стосунках є й позитивні моменти. Виявляється, шанси побудувати серйозні стосунки зі старшим чоловіком набагато вищі, ніж зі своїм однолітком. Старші чоловіки ставляться до цього питання серйозніше та відповідальніше. В таких стосунках дівчина вчиться правильно розпоряджатися часом та грішми, адже у старшого та мудрого чоловіка завжди є чому повчитися. 

Дівчина, яка мала серйозні стосунки зі старшим чоловіком буде дивитися на складні життєві ситуації зі зрілістю та мудрістю, а це хороший досвід. Саме тому, не варто соромитися своїх стосунків зі старшими чоловіками, адже це цілком нормально. Складнощів між вами не виникатиме, тому що молодій людині доволі просто адаптуватися до стилю життя свого обранця. 

Вам більше подобаються старші чоловіки, молодші чи ваші ровесники?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector