Якщо дівчина перестала боротися за стосунки, вважайте, що вона вже пішла

Поки вона демонструє, що готова боротися за ваше загальне сьогодення і майбутнє, це означає тільки одне: їй не все одно!

Жінка, яка любить, зробить все, щоб бути ближчою до вас. Якщо вона нервується, якщо навіть влаштовує «бої», то це тільки тому, що їй не все одно!

Думка про те, що в ваших стосунках не все гладко, розбиває їй серце, не дає спокою. 

В її свідомості ви – це цілий всесвіт. Пам’ятайте про це, коли бачите, що вона занадто гостро реагує на ваші вчинки. Їй хочеться говорити про будь-які проблеми у вашій парі, тому що ці відносини є однією з найбільш важливих речей в її житті. Тому якщо щось йде не так, вона намагається обговорити це і виправити.

Вона намагається з’ясовувати стосунки, тому що знає, що в довгостроковій перспективі це допоможе вашій парі стати ближчими і сильнішими. Вона знає, що якщо у вас вийде зрозуміти один одного, це дозволить відносинам міцніти.

Так що, не ображайтеся на те, що вона демонструє (як вміє) готовність боротися за ваші стосунки! Це означає тільки одне: їй не все одно!

Це те, що багатьом чоловікам зрозуміти важко. Але якщо ваша жінка перестала піклуватися про вас і ваші відносини, якщо вона перестала боротися, це означає – вона більше не бачить в вас того чоловіка, якого одного разу полюбила. На зміну мріям про гармонійні відносини прийшла сувора реальність з усіма її невирішеними проблемами. І одного разу вона просто зрозуміла, що нічого не зміниться.

Вона переконала себе в тому, що у вас двох вже не вийде вибудувати ті відносини, про які обидва спочатку мріяли. Тому настав той момент, коли вона вирішила йти далі, але вже без вас.

На серці залишився важкий вантаж, адже вона сумує про те, що могло бути, але не склалося. Вона вже виплакала всі сльози, їй сумно і зараз, але вона вже не сумнівається у своєму рішенні.

Вона готова рухатися далі, навіть якщо ви почнете спроби утримати її.

Тепер вона знову може жити за своїми правилами.

І якщо ви зараз думаєте, що зробили не так зі свого боку і як могли довести відносини до такого сумного фіналу, знайте, що знаки були всюди. Коли вона важко зітхала і затихла під час суперечок. Коли в колі друзів у відповідь на ваші жарти про стосунки вона лише сумно посміхнулася. Коли благала вас вислухати її, а ви махнули рукою в повному переконанні, що знаєте наперед все, що вона збирається вам повідомити …

І якщо її більше не хвилює те, що ви завдаєте їй біль, це означає, що вона вже прийняла остаточне рішення. Вона вже не з вами.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector