5 фактів, які ви маєте прийняти при зраді

Біль робить вас сильнішими, а сльози – сміливішими. Розбите серце робить вас мудрішими.Так що подякуйте своєму минулому за ваше майбутнє.

Раніше мені здавалось, що хлопец зраджував мені, через мою недосконалість. Я була впевнена, що зі мною щось не те. Здавалось, що чогось бракує. Недостатньо струнка, недостатньо розумна, недостатньо красива, недостатньо добра – усього було в недостатньо.

Але зараз я розумію, що моєї провини немає у тому, що до мене погано ставились. Зовсім. Це тільки його проблема і турботи. Тепер я розумію, що флірт і секс з іншими жінками були ознаками того, що мій партнер не був достатньо впевненим у собі. Він намагався таким чином підвищити свою скамооцінку. Це його проблема, а не моя.

Раніше мене дуже засмучував факт зради. Я довго про це думала і переживала. Тоді мені здавалось, що я знецінилась. Але знаєте, що я зрозуміла? Цього ніколи не станеться. Наша цінність буде з нами від народження і до смерті. Кожен з нас вартий кохання і поваги. Якщо вас не влаштовує ставлення котроїсь людини до вас — припиніть спілкування. Це лише його проблема, якщо він тебе не поважає. Знайди свою внутрішню силу. Якщо вас обманули – підіть від цієї людини і не шукайте причин у собі.

Тепер я зрозуміла, що я – повноцінна людина, і ніхто інший мені не потрібен. Я можу працювати і насолоджуватись життям наодинці з собою. Це не означає, що у мене нема відносин. У мене є чудовимй хлопець і наші стосунки прекрасні. Я не вважає, що партнер потрібен тільки для того, аби робити ваше життя цікавішим. Щасливі стосунки повинні починатись у двох самостійних і самодостатніх людей. І в подальшому це допоможе їм розвиватись і зберігати один рівень.

1.Коли хтось обманює або погано поводиться з вами, це майже ніколи не має до вас ніякого відношення

Не зважаючи на те, що інші намагаються вас запевнити у зворотньому, ви привабливі.

2. Погана поведінка інших не повинна на вас впливати.

Якщо хтось зраджує вам, це не робить з вас дурня. Ця ситуація показує тільки те, що у тієї людини є проблема, над якою він повинен попрацювати.

3. Ваша цінність не прив’язана ні до кого, і ні до чого

Вона не залежить від ваги, стосунків або роботи.

4. Любов ніколи не буває поганою; любов чудова, чиста і проста. Зрада, брехня і горе ранять, але це не любов.

Обман, брехня і заподіяння шкоди іншим робляться зі страху, а не з любові. Насправді любов – це єдине, що полегшує біль, і ти можеш почати любити себе вже сьогодні. І це залежить тільки від тебе.

5. Те, що попередні стосунки не склалися, не означає, що так відбудеться і з наступними

Не відмовляйся від любові. Відмовляйся від людей, які примушують тебе вважати, що любов — це боляче.

Найсильніші стосунки, які у вас коли-небудь будуть, це стосунки з самим собою.

Nastya2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector