Якщо хочете когось любити, то любіть по-справжньому

Не говоріть про свої почуття натяками. Якщо ви впевнені в людині, якщо вона вам до вподоби, то не грайтеся! Подивіться їй в очі й скажіть про це прямо.

Не аналізуйте надто багато. Якщо ви бачите, що людина, яка захопила ваше серце, викликає у вас довіру, то розкажіть їй про свої почуття. Ви ніколи не зможете все продумати. Тому й не намагайтесь. Можливо, у вас немає майбутнього, можливо, ваша пасія не відповість вам взаємністю – байдуже. Основне, що ви зробили все правильно, а далі, нехай доля складається, як повинна!

Не бійтесь кохати, бо це найпрекрасніше, що може відчути людина. Кохання нас змінює, воно нас веде за собою, воно наповнює серце щастям. Не відмовляйте собі в цьому щасті.

Любіть так, наче немає більше нікого і нічого у світі, крім вашого коханого. Віддайтесь цьому почуттю, зануртесь в нього. Не драматизуйте і не грайте, будьте собою, будьте щирими. 

Забудьте про попереднє страждання. Не дозволяйте тим, хто розбив вам серце колись, претендувати на ваше щастя і тепер. Вони більше не мають влади над вами. Ви будете кохати і будете коханою. Бо справжня любов дається тільки сильним.

Любіть цілком, любіть повністю. Не діліть людину на хороші якості, чи недоліки. Горіть душею так, щоб цей вогонь було видно в ваших очах. Не очікуйте нічого. Пізнайте радість від того, що ви даєте, а не лише отримуєте. Ця радість набагато більша. Вона стосується не лише тіла, але й душі.

Налаштуйтесь, що стосунки – це не лише поцілунки, романтика і пристрасть. Стосунки – це дуже часто, компроміс, вирозумілість, поблажливість і прощення. Це дуже непростий психологічний процес злиття двох чужих до цього часу людей. Прийміть це з розумінням і чиніть мудро.

Попри все любіть. Любіть будь-які негаразди. Будьте опорою. будьте твердинею. І він також буде нею для вас. Боріться за кохання, бо лише воно має сенс. Що б не спіткало вас, любіть і горіть. І любіть так, як він цього потребує, а не як ви самі того хочете. Навчіться говорити до нього тією мовою кохання, яку він розуміє, тоді він заговорить вашою.

Не обіцяйте того, чого не зможете виконати! Не любіть наполовину, не шкодуйте його, не шкодуйте себе. Кохайте лише по-справжньому, лише цілковито! Інакше не можна. Інакше – це пуста трата часу!

Будьте відважними. Будьте відданими. Любіть всім серцем, всією собою!

Якщо ви любите, то не зупиняйтесь, не накручуйте себе, не збивайтесь з цього курсу.

Любіть!

А вам відома така любов?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector