Якщо не знаходять часу – значить не дуже люблять

Ви хочете зустрітися з людиною, але вона каже, що не має на це часу. Знайома ситуація?

Це особливо прикро чути від близьких людей, які нам не байдужі. Адже нам хочеться проводити з ними якомога більше часу. Заради цього ми готові відкласти усі свої справи, але натомість це не цінують. 

Звичайно, що ситуації бувають різні. Інколи справді навалюється багато справ і доводиться жертвувати чимось жертвувати. Але ж для коханої людини завжди можна виділити кілька хвилин. 

Тому відмова від зустрічі — це не про зайнятість, а про відсутність бажання. Чи не помічали ви, що щось змінилося за останній період? 

Інколи, люди будують плани, розповідають про свої мрії, але не спішать їх реалізовувати. Адже говорити набагато легше, чи не так? 

Закохана людина готова на все заради своєї другої половинки. Навіть зробити те, що здається неможливим. Жодна небезпека не страшна. Яскравим прикладом цього є історія про юного хлопця Леандра, який наважився переплисти протоку Дарданелли. На цей відчайдушний вчинок він пішов лише для того, щоб мати змогу обійняти свою кохану. Сильна течія не злякала його і не стала на заваді. Байрон також переплив протоку, незважаючи на свій стан здоров’я. А співак Орфей заради своєї обраниці спустився в потойбічний світ Гадес. 

Це лише доводить думку про те, що для закоханої людини не існує жодних перешкод. Задумайтеся, до чого приведуть стосунки, в яких партнер навіть не може знайти часу на зустріч з вами?

Не живіть ілюзіями. Для того, щоб уникнути майбутніх розчарувань, оцінюйте ситуацію критично. Адже спочатку людина знаходить численні виправдання, а згодом ставить вас перед фактом, що все скінченно.

У вашого партнера немає до вас сильних почуттів, якщо він не готовий знайти час для вашої зустрічі. 

А ви згідні з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: