Якщо це правильні стосунки, у вас не буде виникати сумнівів

Кохання — це не зайвий тягар, а подарунок долі.

У правильних стосунках вам буде приємно разом проводити час. Жодні дзвінки та повідомлення не будуть надокучливими або нав’язливими. Однак якщо вам доводиться годинами чекати на відповідь, тоді варто задуматися. Відносини на будь-якому етапі не повинні бути складними або незрозумілими. 

Щирі відносини — це про зустрічі при кожній нагоді. Ви не будете шукати виправдань і відмовок, прикриваючись щільним графіком та купою справ. Вам приємно разом проводити час і хочеться бачитися якомога частіше. Ви докладаєте зусиль, щоб ваші стосунки розвивалися. Вам цікаво дізнаватися про свого партнера щось нове і будувати спільні плани на майбутнє.

У правильних стосунках завжди комфортно. Ви можете запитати все, що хочете і без вагань обійняти свого партнера. Ви не будете вагатися як правильно відповісти і чи варто телефонувати. Ви не вдягатимете масок і не намагатиметеся вдавати з себе іншу людину. Ви з радістю будете розповідати про моменти радості і разом переживати невдачі.

Ваші стосунки повинні приносити задоволення, а спілкування має бути вільним. Кожна спільна мить — це щастя для вас обох. І неважливо, що ти любиш багато говорити, адже йому в тобі подобається абсолютно все. І ти приймаєш кожен його недолік.

Такі відносини будуть розвиватися і переростуть в щось набагато більше — нову сім’ю. Час ви будете використовувати лише з користю для себе, стаючи лише ближчими один для одного.

Вам повинно бути комфортно разом, без лімітів у часі й незрозумілого роздратування.

У правильних стосунках ви зможете щиро говорити про свої почуття і чинити так, як підказує серце.

Ваше кохання — це подарунок долі, а не складна ніша. Поруч з правильною людиною ви будете відчувати себе бажаними і цінними. Такі відносини будуть робити вас щасливими, надихати і окриляти.

А як виглядають «правильні стосунки» з вашої точки зору?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: