Якщо ці 2 лінії на ваших долонях збігаються, то це щось неймовірне!

Вам цікаво дізнатися, як складеться ваше особисте життя?

Хіромантія з’явилася в Південно-Східній Азії і була широко поширена в Індії, Китаї, Тибеті і прилеглих територіях. Прочитавши лінії на наших долонях, хіроманти можуть передбачити наше майбутнє.

І знаєте що?

Звівши свої долоні разом і визначивши положення певних ліній, можна багато чого довідатися про те, що чекає вас в любовному житті і в шлюбі.

Вам цікаво дізнатися, як складеться ваше особисте життя?

Давайте зробимо одну просту вправу.

Щоб дізнатися, що чекає вас в майбутньому, поставте обидві долоні перед собою і порівняйте на них лінії, що знаходяться під пальцями.

Лінії інтерпретуються наступним чином:

1) Лінія на лівій долоні вища

Якщо лінія на вашій лівій долоні вища, ніж на правій, значить ви борець за любов. У вас багато пристрасті і ви не боїтеся боротися за те, що вам дороге.

Також це означає, що ви не обділені красою.

2) Лінія на правій долоні вища

Якщо лінія на вашій правій долоні вища, ніж на лівій, значить ви — стара душа і вам комфортно перебувати в суспільстві літніх людей. Якщо говорити про шлюб, то ви, швидше за все, виберете собі за дружину старшу жінку.

Ви відверта і пряма людина, яка мислить нестандартно. Ви бачите інших наскрізь, незалежно від того, як вони намагаються подати себе.

3) Обидві лінії знаходяться на одному рівні і утворюють ідеальний вигин

Якщо лінії на правій і лівій долонях збігаються, значить ви дитина в душі. Ви вмієте співпереживати. Навколишні це відчувають і звертаються до вас, коли їм потрібно, щоб їх вислухали.

Собі в партнери ви виберете ту людину, яку приймуть ваші друзі і члени сім’ї.

Будь-які зміни у вашому житті, великі і незначні, заподіюють вам дискомфорт. З усім тим, ви продовжуєте долати перешкоди на своєму шляху, якими б вони не були, і зрештою стаєте кращими і сильнішими.

Яке положення ліній на ваших долонях?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: