Якщо у людини є ці 5 рис, будьте обережні: вона обов’язково зрадить

Довіра є однією з основ для міцних стосунків.Вона неможлива без вірності та впевненості у своєму партнеру. Навіть маленька помилка може назавжди зруйнувати відносини. А скільки страждань та душевного болю можна зазнати, якщо наївно вірити людині, яка цього не заслуговує? Саме тому варто звертати увагу на тривожні дзвіночки, які сигналізують про можливу зраду. 

1. Людина занадто сильно намагається вам догодити. 

Зазвичай надмірне бажання догодити не говорить про альтруїстичні та доброзичливі наміри. Я завжди обережно ставлюся до людей, які проявляють надмірну ввічливість. Часто в цій милій обгортці може ховатися зовсім не солодка цукерка. Можливо, темні наміри не настільки жахливі, щоб повністю змінити ваше уявлення про цю персону, але все ж вони є…

Будьте обачними, коли чуєте лестощі, які тішать ваше самолюбство. Адже одного дня ви можете побачити, що за усмішкою ховається не таке приємне нутро…

2. У людини відсутня емпатія.

Люди, які поважають чужі почуття, вміють співпереживати та співчувати ніколи не наважаться на зраду. Емпати важко переживають навіть чуже горе, тому можна безсумнівно вірити у чистоту їхніх намірів. 

3. У людини є ознаки нарциса або егоїста.

Егоїсти не переймаються ніким, окрім себе. Вони готові на все заради власного комфорту й задоволення особистих потреб. Їм ніколи не можна довіряти, адже чужі проблеми їх не стосуються. Нарциси ніколи не визнають своїх помилок і у всіх негараздах звинувачують оточуючих, навіть найрідніших людей.

Для них недопустимим є приниження, адже власне его стоїть над почуттями тих, кого воно зачіпає. 

4. Людина не вміє тримати язика за зубами.

Чи доводилося вам зустрічати людей, які розповідають вам “по секрету” чужі таємниці? Мовляв, для вас можна зробити виключення, ви ж найкращі друзі. Проте наївно вірити в те, що це правда. 

Зазвичай такі люди не вміють цінувати чужі переживання. Вони без вагань розповідають усю відому інформацію направо й наліво. І неважливо, які будуть наслідки. Неважливо, що відчуватиме герой розповідей. Таким чином вони намагаються показати себе вищими за інших та продемонструвати свою перевагу. 

Обмежте своє спілкування з такими людьми і не довіряйте їм власних секретів. 

5. Люди дивиться туди, куди дме вітер.

Вони непостійні у своїх рішеннях і легко змінюють власну думку. З ними марно про щось домовлятися, адже це ніколи нічого не означає. Такі люди не відповідають за свої слова та обіцянки. На них неможна покластися, бо навіть у найвідповідальніший момент вони можуть підвести.

Це можна пояснити тим, що у їхній душі живе дві протилежні особистості. Саме між ними постійно точиться боротьба і перемагає та сторона, яка запропонує більшу вигоду. На жаль, у цьому виборі їхні егоїстичні наміри пріоритетніші, ніж вірність, підтримка та порядність. 

Чи вмієте ви розпізнавати зрадників? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector